Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál hozzá, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál hozzá, ha a párod bevallaná neked, hogy végig a szemedbe hazudott?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy ilyen monológgal:


Nyilvánvalóan végighazudtam az utolsó másfél-két évet.Teljesen világos volt, hogy amit mondtan, az nem igaz. Majdnem beledöglöttem, hogy másfél évig úgy kellett tenni, mintha minden rendben lett volna köztünk.Ehelyett hazudtam reggel, éjjel meg este. Az isteni gondviselés, meg trükkök százai, amiről nyilvánvalóan neked nem kell tudni, segítette, hogy ezt túléljem. Nincsen tovább. Nincsen!


2021. szept. 27. 21:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
29%
Szó nélkül orrba vágnám. Pedig nem vagyok híve az erőszaknak. Aztán többé látni se akarom.
2021. szept. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%
Mondanám, hogy akkor szia, tiltanám mindenhonnan, kidobnék minden hozzá köthetőt és keresnék egy normális embert magam mellé. Milyen más választ vársz?
2021. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
72%
Jelentettem. Es mit szolnal, ha a parod lopna a kozos kasszatokbol, hogy a gazszerelo haverja nevere vegyen nyaralokat, kocsikat, cegeket stb...
2021. szept. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%
Szó nélkül törlés, tiltás.
2021. szept. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Kedves hármas, ebben a kérdésben semmi provokatív nincsenen, hacsak nem az, hogy te hasonló helyzetben vagy valamilyen szempontból, így a kérdés sértő neked, mert fájó pontra tapintottam.


A monológot egyébként egy politikai személytől kölcsönöztem, az ő szavaiból vágtam össze, kis módosítással. A komoly kapcsolatnál, komoly dolgoknál kb. ilyen szintű bűnmegvallás szükséges, ahol részletesen ki van fejve a cselekmény, és az érzés.


Persze nem mindig szükséges ennyit magyarázkodni, de egy emocionális ember bele akar látni az egészben mélyen.

2021. szept. 27. 22:09
 6/27 anonim ***** válasza:
77%

Ez nagyon jó, kérdező nekem tetszik!:D

N

2021. szept. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
28%
Aki a jelenlegi magyarorszagi helyzetben ezt nem erzi provokativnak, annak erosen megkerdojelezem a szellemi kepessegeit. Az egyeduli fajo pont amire ratapintottal, az az, hogy mind altalad idezett szemely, mind az akire en celoztam jelenleg is aktivan alakitjak orszagunk jelenet.
2021. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Majd a moderátor eldönti, hogy provokatív-e vagy sem.


A magyarországi helyzet meg nem érdekel. Amint végeztem a tanulmányaimmal, minél hamarabb megyek innen. De ha valakit sértett a kérdés, elnézést.

2021. szept. 27. 22:27
 9/27 anonim ***** válasza:
83%

Ugyan már 3-as az emberek 50-60%-a így él. Rengetegen csak a megszokás miatt vannak párkapcsolatban.

Amúgy elfogadnám, de nem értem, hogy minek 1,5 év az életedből erre, mindenki jobban járt volna sokkal korábbi szakításnak.

2021. szept. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
25%

Semmit. Nem lepődnék meg. Volt már hasonló, bár csak hónapokig csinálta ezt. Egyszerűen a nők óriási része képtelen az őszinteségre egy kapcsolatban és képtelenek korrekt társak lenni, ha túl kényelmes a helyzetük vagy megbecsülik őket.

Szóval egyszerűen nem lepődnék meg, hanem lapoznék.

2021. szept. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!