Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszeruen nem ertem miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszeruen nem ertem miert nem kepes nekem bevallani, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A parom kezen, szajan egyertelmuen ereztem, hogy dohanyzott, ezt nem lehet osszekeverni semmivel sem. Amikor megkerdeztem, hogy csinalta-e letagadta, es kifogasokat keresett, hogy honnan johet a szag. En meg nyilvan nem hittem el neki, es most o neki all feljebb, hogy nem tartom ot oszintenek.
2019. máj. 14. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Mekkora papucs lehet, ha ebben is hazudnia kell. :(
2019. máj. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
:/ Szar ügy, szerintem lassan ki is dobhatod
2019. máj. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Hát valamièrt nem mer veled őszinte lenni...
2019. máj. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Én is inkább azon kezdenék el gondolkozni ilyen esetben, hogy mekkora rohadt idegesítő, ráakaszkodó hárpia lehetek ha már ilyeneket se mer nekem elmondani. Nyilván patáliát csapsz mindenből ami neked nem tetszik, szerencsétlen már inkább nem mond el semmit mert tudja, hogy balhézol rajta.
2019. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

1. A jellemével van baj és nem egy egyenes őszinte ember, hanem az a tipikus sunyi alak, aki mindent a hátad mögött intéz el és az a mottója, hogy amiről nem tud az nem fáj.

2. a kapcsolatotokkal van probléma és valami miatt nem mer veled őszinte lenni

2019. máj. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet tart attól hogy rosszúl fogadod a dolgot ami biztos is! Hadd éljen már és ne kelljen beszámolnia egy szál cigaretta miatt vagy több miatt! De komolyan! Ez egy apóság és ha ebben hazudnia kell, akkor komoly gondok lehetnek!
2019. máj. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
Mondjuk azért, mert még így is hisztizel?
2019. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szakíts vele, jobb lesz neki.
2019. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!