Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha semmiben nem különb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha semmiben nem különb a párom, mint az ex, akkor valójában nem is kapcsolatban vagyok?

Figyelt kérdés

Most ugy kezd elszállni a rozsaszin köd.


Ugye vannak az exek, emeljünk ki most egyet közülük random.

Eljönne velem akárhova, szexelnénk is, néha trécselés a telefonon(ez amolyan nem járunk nem szeret, de azért összejárunk tipusu barátság extrákkal kapcsolat), jövő semmi, nem haladunk semerre.


És van a barátom.

Eljön velem akárhova, szexelünk, néha trécselés a telefonon, jövőképem vele semmi, mert nem haladunk semerre. Elmondása szerint szeret csak (gyakorlatilag nem tudom)



A kettő közt nekem nincs különbség. Sőt.


Ez akkor azt jelentené hogy csak azt hiszem hogy kapcsolatban vagyok, de amugy már rég szakítottunk, és az exszel járok össze?



Vagy hol kéne látnom a különbséget aközött hogy vki ex, es másvalaki velem jár a jelenben?



#a barátom az exem?
2021. szept. 28. 15:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem szexelek az exszekkel csak elméleti ez a része csak mert simán megtehetném.
2021. szept. 28. 15:09
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Hát kb igen.
2021. szept. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Rossz kapcsolatban vagy. Beszélj vele, ha nem juttok konszenzusra, akkor keress mást, nem az exre gondolok, akivel szintén nem működne.
2021. szept. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt szerintem inkább azon van a hangsúly, hogy te nem vagy különb attól a lánytól aki voltál és vagy most is, aki mindenféle jöttmenttel összefekszik akikkel semmi jövőképe, csak hogy legyen valami.


Magadon sem ártana állítani.

2021. szept. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, ez nem kapcsolat, akkor az valószínűleg úgy is van. Kár erőltetni, aminek nincs jövője.
2021. szept. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!