Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után szó nélkül le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után szó nélkül le tiltott. Ezt most mire veljem?

Figyelt kérdés
Se szó se beszéd le tiltott, meg annyi se, hogy miért. Meg kértem többet ne keressen. És kaptam egy tiltást, de tegnap ki dobta kit ismerhetek fb - - on, ő jött velem szembe (nem fb tiltott le.) esküszöm ezt nem értem.
2021. szept. 30. 13:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Mondtad, hogy ne kerssen, ezért letiltott. Hol a baj?

Facebook közös ismerősök alapján dobja fel embereket, ne foglalkozz vele

2021. szept. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Szakítottatok, mondtad hogy ne keressen. Mi a gond? Azt vártad, hogy majd nekiáll nyalizni?
2021. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Tiszteletben tartotta a döntésed, ez történt. Ezt akartad, most mit hisztizel?
2021. szept. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 October15 ***** válasza:
34%
Ácsi a ne keressen meg a random letiltás nem ugyanaz. :D Legalábbis bizonyos EQ fölött az ember tiltogatás nélkül is tud nem keresni valakit.
2021. szept. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Szakítottatok! Ennyi kész!


Ha nem sóvárognál még utána nem is érdekelne, hogy letiltott.


Fogadd el, hogy a kapcsolatnak vége.

2021. szept. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

4# hát pont ugyan úgy látom én is a helyzetet! Ezért se értem.

Nem először lett vége, de nekem most az a fura, hogy túl könnyen ment ami nekem gyanús. 2 évvel ezelőtt magán számról hivogatott utána, fekete listához kelett adnom a számát, mert már olyan szinten zaklatott mindenhol. Csak furcsa, hogy ennyire könnyen ment a dolog.

2021. szept. 30. 15:06
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Ő túllépett te pedig nem.
2021. szept. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
6# Lehet talált más energiaforrást. Nárci szokás tili-toli nem először lett vége. 😂 A nárciknál sosincs vége. Imád, eldob, viszahódít, zaklat, imád ...eldob és ez így megy...
2021. szept. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Amúgy igen... Elég sok igazság van abban amit írsz
2021. szept. 30. 17:00
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed igaz, jobb, ha kiképzed magad nárci ügyben, ugyanis kicsinál, ha hagyod. Az, hogy tiltott csak egy újabb bántás. A reakciódra épít, jobban ismer téged, mint te saját magad.

Te azon agyalsz, hogy furcsa igen ők furcsák erre nincs jobb szó..egy normális ember nem érti őket, mert zavart okoznak a kiszámíthatatlan viselkedésükkel. YouTube videók segíthetnek.

2021. szept. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!