Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen bosszút állhatnék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen bosszút állhatnék a "kedvesemen"?

Figyelt kérdés
Ráuntam arra, hogy mindent el kell engedni, meg kell bocsájtani, van amit nem lehet! Mindig megússzák az ilyen emberek...Volt már tettlegesség a részéről, megalázások, az exével titkos találkozók, valószínűleg meg is csalt, anyagilag kihasznált...nem tudok csak úgy felülemelkedni ezeken. Azt akarom, hogy neki is legyen pár rossz napja. Ötletek?

2021. okt. 1. 17:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a lelkiállapotban inkább hagyd, lehet te járnál rosszul.
2021. okt. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A kedvesednek már rég az exednek kellene lennie, akire teszel magasról. Ezzel kellene kezdeni, a bosszú felesleges, megtette, mert hagytad. Lépj tovább emelt fővel!
2021. okt. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Régóta kérem, hogy költözzön el innen. Közösen bérlünk egy albérletet, de én laktam itt korábban, nem szeretnék menni, arról nem is beszélve, hogy pénzem sem lenne váltani másikra jelenleg (már elkezdem gyűjteni rá, de eddig anyagilag is kihasznált ugye, és ha nem adtam fenyegetett, de már nem érdekel, nem adok tovább)

Igérgeti, de sosem megy el...Mondtam neki, hogy szólni fogok a tulajnak, hogy ez van, szakítottunk, mennie kell, de akkor nekiáll durván fenyegetőzni, hogy ne merjem megtenni. Napi szinten meg nézni a képét, és elviselni a dolgait, nem egyszerű...

2021. okt. 1. 17:49
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj az elképzeléseddel, hogy ennek az embernek te nem jelentesz semmit, így bármiféle bosszúötlet maximum szánalmas vergődésnek fog hatni a szemében. Ha le akarod magad járatni csak azért, hogy még utoljára megalázkodhass, akkor lelked rajta, de csak magadból csinálsz bohócot.
2021. okt. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
A tulajnak meg azonnal szóljál, fenyegetőzzön a jó édes anyukájának. Ha kiteszi a tulaj akkor már nem kell elviselned és emelt fővel tovább léphetsz.
2021. okt. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Kipakolod a cuccat az ajto ele, es beteszed belulrol a zarba a kulcsot. PAr napig ne mozdulj ki, tobbszor probalkozni fog visszamenni, majd pedig szolsz a tulajnak, hogy zarcsere. Gondolom veled kotott szerzodest, igy nem lesz gond.
2021. okt. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Előbb költöznék az árok szélére, mint hogy egy ilyen fogyatékossal éljek együtt.
2021. okt. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mindkettőnkkel kötött szerződést, amikor ő is ide költözött, szóval jogilag sem tehetem meg ezt, hogy kizárom...
2021. okt. 1. 18:02
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Lépj le akkor te. A pénzed úszik, de ilyen helyzetekre is mondják, hogy nem minden a zsozsó. Drága lecke mondjuk, de úgy tűnik előbb nem kapcsoltál.
2021. okt. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Akkor meg két opciód van:

1. Mártírkodsz és szenvedsz tovább és csak sajnálod magad ahelyett, hogy változtatnál az életeden.

2. Beszélsz a tulajjal, elmondod neki őszintén, hogy maradnél, de ha ez az ember is marad akkor sajnos költözöl. Ha a tulaj azt mondja, hogy ő aztán nem csinál semmit, oldjátok meg, akkor felmondod részedről a szerződést és a felmondási idő alatt keresel magadnak másik albérletet. Ha te vagy a szimpatikusabb, megbízhatóbb bérlő akkor szépen bontja ő a szerződést és köt veled egy újat.

2021. okt. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!