Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy olyan nőcsábász férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan nőcsábász férfi, aki színművészetet tanult, jól el tudná játszani a hűséges pasit?

Figyelt kérdés
2021. okt. 2. 10:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok, ők profik a megtévesztésben?
2021. okt. 2. 10:26
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Megy a színművészet sok pasinak iskola nélkül is. Ha azért kérded, hogy érdemes e ebből a célból beiratkozni, akkor azt mondom nem éri meg.
2021. okt. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De mi a jó abban, hogy szándékosan átverjünk valakit?
2021. okt. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2


Nem azért, kérdezem, csak érdekességként, bár elgondolkodtatott, amit mondtál. 😂


De most szigorúan szakmai szempontból: aki elvégzi a színművészeti főiskolát, annak gondolom, megtanítják, hogyan kell eljátszani szerepeket. Hogyan kell az érzelmeket kimutatni. Például a mexikói romantikus telenovellákban a szereplők nagyon meggyőző alakítást nyújtanak. Tényleg olyan, mintha a színészek szerelmesek lennének egymásba.


Ebből fakadóan, aki színművészeti főiskolát végzett, az tudja hasznosítani a tudását az élet egyéb területein, nem?


Persze, van, aki iskola nélkül is jó színész.

2021. okt. 2. 10:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem számít.

A színpadon az ember irányítja az érzelmeit. De az életben az érzelmek irányítják (bizonyos szinten) az embereket.

2021. okt. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
inkább növessz gerincet.
2021. okt. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ezen múlik. Az egyébként is olyan mesterkélt lenne. Az életben rögtönözni ke.

Viszont olvastam olyat, hogy színészek és média személyiségek között nagyobb arányban fordulnak elő személyiségzavaros emberek (ők pedig jól meg tudják magukat játszani eleinte, vagy akár évekig is)


N

2021. okt. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*kell
2021. okt. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismerek nőcsábász színészt. Adja a mintaférjet és mintaapukát, de megcsalta már a feleségét nem egyszer. Volt idő, amikor volt köztünk vonzalom. Később láttam őt filmen hasonló szituációban, ahogy próbált felszedni egy nőt. Én csak azt láttam, hogy üres a tekintete közben. Amikor rám nézett, ragyogott. Annyira nem volt jó színész, hogy el tudja játszani a tekintetével is az érzelmeket. Egy igazán jó színész szerintem el tudja, de egy átlagos nem.
2021. okt. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!