Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek képes lenne megváltozni?

Figyelt kérdés
Nem élek hiú ábrándokban. Van egy fiú, akivel már egy ideje ismerjük egymást. Okos, egyetemista. Viszont párkapcsolatok terén nem áll biztos lábakon. Sikeres a csajozásban, amivel nincs is gond, ha szingli az ember. Most is egyedülálló. Viszont a gond ott kezdődik, hogy egyik barátnőjéhez sem volt hűséges. Lehetnek bármilyen szépek is a lányok vagy jószívűek! Bár buták nagyon az exei, de akkor sem érdemli meg senki a megcsalást, mert nem lángelme. Külsőre én is megfogtam, a személyiségemmel sincsenek nagyobb problémák - vannak hibáim nyilván, de butuska nem vagyok. Ezért is vagyok vele kapcsolatban határozatlan. Szerintetek képes lenne megkomolyodni? Vagy aki eddig hűtlen volt akkor az is marad? Személyes tapasztalata van valakinek?

2019. ápr. 25. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Ezt ugye nem komolyan kérdezed?
2019. ápr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nyugodtan gyere vele össze, nem fogsz kilógni a sorból te sem.
2019. ápr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha ilyen csalfa típus kevés esély van rá,hogy megváltozzon, de nem lehetetlen. Lehet,hogy eddig nem találta meg azt akivel igazán megértik egymást,és bár lezárhatta volna a kapcsolatot mégsem ezt tette, inkább félrelépett.


Adj Neki egy esélyt,járj nyitott szemmel és majd meglátod hogy alakul.

2019. ápr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Ez az unalomig ismert esete annak, amikor inkább összejön egy lány egy aranyos pofijú fiúval, akiről már most tudja, hogy meg fogja őt csalni, de elhiteti magával, hogy "majd megváltozik értem", mintsem összejöjjön egy nem csajozógéppel, aki ellenben hűséges típus.

Ti hozzátok magatokat ebbe a helyzetbe. Nehezen lehetne sajnálatot érezni ebben. Saját döntéseitekkel alakítjátok önmagatok életét.

2019. ápr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látnék benne lehetőséget komoly kapcsolatra a helyedben. Persze, vannak csodák, és sokszor előfordul, hogy egy ilyen pasi lehorgonyoz...stb. De a valóság az, hogy az ilyen pasik nagy része a házasság, család mellett is félrejár, ha nem is rendszeresen. Van, akinek ez belefér, mert úgyis hozzá megy haza. Van, akinek nem, mint ahogy nekem sem. Maradjon nyugodtan a butuska lányoknak, akik elől ezt el lehet rejteni, és boldogok lesznek a kis tudatlanságukban.
2019. ápr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

" Sikeres a csajozásban, amivel nincs is gond, ha szingli az ember."

Aha. Szóval amíg szingli, addig vonzó, hogy a legyet is röptében, de ha veled összejön, akkor egyszerre 180 fokos fordulatot vegyen a személyisége, ugye?

2019. ápr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%

A nőknek miért fixa ideájuk megváltoztatni egy férfit? Ha egy nő már eleve így áll neki egy ismerkedésnek, hogy na majd megmutatja a világnak, az semmi másra nem utazik, csak arra, hogy később veregethesse a mellét, hogy márpedig neki sikerült és betörte a pasikát. Undorító. Az ilyen nők, mint a kérdező nem is magára a srácra pályázik (ugyanis akárki más is lehetne a srác helyében, aki népszerű, s nőkkel veteti körbe magát), hanem arra, hogy kedvére, s az igényeire formálhasson valakit. Sose fogom megérteni ezeket a nőket, talán jobb is.

De csak hogy magamat hozzam fel ellenpéldaként, nekem férfiként eszem ágába nem jutna egy nőt megváltoztatni ismerkedéskor, hiszen pont azért tetszik, mert olyan, amilyen. Olyan, ahogy megismertem, megismerhettem. Oké, nyilván nemtől függetlenül mindenkinél kell fejlődnie a jellemnek, de ezt ne egy ellentétes nemű ember alakítsa már a saját hóbortjára.

Jó lenne már ezen egy kicsit elgondolkodnotok.

2019. ápr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sose értettem egyes válaszolóknál a felmerülő rosszindulatot! Nem, nem szeretném őt megváltoztatni, szíve joga úgy élni ahogyan ő szeretne :)) Jó ismerősi kapcsolatban vagyunk, örömmel látjuk egymást, de ennyi. Nyilván a fizikai vonzalom megvan, ebbe többet nem szeretnék belemagyarázni! Csak a gondolataim elkalandoztak és kíváncsi lennék mások esetleges tapasztalataira és véleményére.. bár itt nyilván kap az ember hideget és meleget is, de szerintem senkinek sem kéne a másikat ismeretlenül megítélnie! :)
2019. ápr. 25. 12:56
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ember alaptermészete ritkán változik meg gyökeresen.Ő csajozós,aki mindig félredug amikor már nem jó valami,vagy csak ùgy miért ne alapon.Ez nem fog vâltozni.Ha szerencséd van csak akkor fog megcsalni mikor mâr nem jó annyira a kapcsolat.
2019. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Allitasod szerint nem vagy butacska es megis ilyenen agyalsz. Ez lesz eleted nagy iq tesztje.
2019. ápr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!