Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben az esetben kinek hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben kinek hogyan kellett volna viselkednie?

Figyelt kérdés

Van egy pár, akik elmentek egy eseményre a pár egyik tagjának a barátaival, ahol random összefutottak néhány régi barátaikkal (mármint a pár egyik tagjának és az ő barátainak is a barátai). Ők szó nélkül, egyből odamentek hozzájuk, míg a másik személy (aki introvertált és szociális fóbiás), aki számára ők idegenek voltak, ottmaradt, ahonnan a többiek leváltak és leült egyedül valahova.

Aki odament a többiekhez, ő úgy gondolta, hogy a párjának is oda kellett volna mennie magától. Aki ottmaradt, ő úgy, hogy a párjának oda kellett volna hívnia.


Szerintetek?


Félreértés ne essék, nem volt belőle hatalmas veszekedés, csak kissebb sértődés, mert mindkét félnek rosszul esett a másik viselkedése.



2021. okt. 3. 09:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jó nagy bunkó lehet, aki csak úgy otthagyja a párját a fenébe pár ezer éves barát miatt, akikkel ki tudja mikor beszélt utoljára, főleg hogy szociális fóbiás. Ennyit érsz neki.
2021. okt. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ne bántsátok azért őt se, mert egyébként nagyon normális fiú, és nagyon szeretem, meg ő is engem. Csak most ebben nem értettünk egyet és rosszul esett a viselkedése (neki meg az enyém).
2021. okt. 3. 16:42
 13/15 harebell ***** válasza:
100%
Fontos lenne, hogy megértse, mit jelent a szociális fóbia, milyen nehézségeket jelent ez számodra, milyen helyzetek lehetnek problémások. Az utólagos reakciójából is az jön le, hogy ő egy "normális", neurotipikus ember viselkedését kérné számon rajtad, ami nem jogos a részéről. Fejlődni, komfortzónából kilépni is akkor lehet könnyebben, ha ő támogat ebben. Sajnálom, hogy nem tudtátok megbeszélni, próbáld meg neki elmagyarázni a dolgot, esetleg cikket keresni a témában, hogy kicsit jobban megértse. Emellett persze érdemes lehet keresni valamilyen terápiás módszert, ami segít.
2021. okt. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
64%
Minimum szólni kellett volna annak, aki nem ment, hogy gyere. Ha nem hívnak, én sem mentem volna, nem az én barátaim voltak, hanem a barátoméi.
2021. okt. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
38%

"akkor torpantam meg, amikor észrevettem, hogy egy másik társasághoz mennek oda."


És akkor mi van? Ők talán Istenek?

Kezeli szakember a fóbiádat vagy csak megállapítottad magadnak és semmit nem teszel ellene?

2021. okt. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!