Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a róka, és ki a holló?

Figyelt kérdés

"Sajtot lopott a holló. Meglátta a róka a bokorból. Szerette volna megszerezni a sajtot. Ezért elkezdett hízelegni a hollónak.

- De szép madár vagy, te holló! Csillogó, ragyogó a tollad. Vajon olyan szép-e a hangod is, mint te magad? Fújj el egy nótát, hadd hallom!

A hiú hollónak tetszett a róka beszéde. Meglengette a szárnyát, kitátotta a száját. Elkárogta magát:

- Kár, kár!

A sajt kiesett a szájából. A róka meg felkapta, és elfutott vele"


Forrás:

[link]


2021. okt. 6. 17:09
A kérdező szavazást indított:
Inkább a férfiak a rókák, a nők a holló.
Fordítva: a nők az igazi rókák, a férfiak a holló.
13 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ebben a sztoriban a férfiak a rókák mert csak szexelni akarnak, ezért hazudnak a nőknek. Tehát, ha a mesét a nemekre vonatkoztatjuk, a férfiak hazug disznók, a nők meg hiúak. De ez a sztori nem a nemek harcáról szól, tehát nem volt sok értelme feltenni.
2021. okt. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
A mesebeli holló és a róka is értelmes állatok, a legtöbb ember pedig nem az.
2021. okt. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Milyen rossz lehet úgy élni, hogy mindkettőbe belelátod a nemeket? Az angol változatban (legalábbis amit én olvastam) mindkettőre hímként utalnak.
2021. okt. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Ha létezik a világon proli-mérő, az tuti kilengett ettől a kérdéstől.


De tessék: szerintem a nemek harca baromságot általában az fújja inkább, aki nagyobb valószínűséggel használja ki a másikat.

Egy átlag ember (naivan talán) csak szerelmet keres, míg mások folyton azon kattognak, hogy mennyit kapnak/nem kapnak a másiktól. Ők azok, akiknek minden kedves gesztusának ára van, semmit nem adnak "ingyen", de gond nélkül elfogadnak mindent, amit kapnak.

2021. okt. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Igazából MINDENKIRE vonatkozik, aki hazugságokkal csikar ki meg nem érdemelt dolgokat. Arra persze senki nem készíti fel vörös komámat, hogy hogyan kell megtartani a sajtot, így az a sajt rendszerint könnyen jön, könnyen megy. :)))
2021. okt. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha már bunkó a kérdés, akkor kitaláltam rá egy bunkó választ, egyes rétegek szeretni fogják, mások meg őrjöngeni, pedig ez csak sima trollkodás:


Sajt = nő

Holló = exbarát

Róka = Új barát


Na, micsoda átköltése ez Miszter Kérdező kérdésének!

2021. okt. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom, ha bunkónak tűnik a kérdés, elnézést, ha megsértettem vele valakit.


III.Edricus Anxious:


Ez igen kreatív értelemezés!

😀👍

2021. okt. 6. 19:57
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet általánosítani. Most pl férfiként érzem magam "Hollónak". Egy nő azzal hitegetett hogy szeret stb, de csak szexet akart tőlem én viszont beleszerettem. Egy éjszaka után eltűnt.

Szóval nem lehet általánosítani, hogy csak a férfiak használják ki a nőket.

2021. okt. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!