Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadnátok párotoknál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok párotoknál a napi sörözést, meg meccs után a kicsit többet ?

Figyelt kérdés
Dolgozik rendesen, nincs vele semmi probléma itthon is segít amiben kell de ezt az alkohol mennyisèget soknak érzem. Anyukám szerint ne veszekedjek vele emiatt, mert más se tökéletes aki azt mondja 100% tökéletes a párja az hazudik.

2021. okt. 7. 12:21
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
80%
Én férfi vagyok, de se a piát se a cigit nem nézném el egy nőnek.
2021. okt. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
Dohányozni nem dohányzik. Így jöttünk össze már ennek tudatában DE akkor még heti 1-2 nap volt csak sör…
2021. okt. 7. 12:26
 3/58 anonim ***** válasza:
87%

Kinek mi fér bele. Nekem személy szerint ez nem férne bele.

És te is jobban tennéd, ha nem anyukád tanácsai alapján rendeznéd az életed, hanem a saját gondolataid alapján. Ő él együtt a pároddal vagy te?

Ha neked ez nem oké, akkor beszélj a pároddal róla.

2021. okt. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nem fogadnám el. Nem kell iszákos pasi. Szerencsére a párom egyáltalán nem iszik.
2021. okt. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:
Nem iszàkos, nem egy részegen tomboló vagy hasonlóra kell gondolni. Csak sok ez, hogy ilyen gyakran van a fejébe…
2021. okt. 7. 12:29
 6/58 anonim ***** válasza:
89%
De, iszákos. Aki minden nap iszik, az alkoholista.
2021. okt. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
95%
Akármekkora a mennyiség, ha minden nap teszi, akkor alkoholista. Nagyapám, fiatalon elhunyt, halálra itta magát, nem bírt leállni. Nálunk a családban azóta ez a téma nagyon érzékeny, én sem szeretnék magam mellé olyat aki iszik.
2021. okt. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:

Szerintem az alkoholista nem ezt jelenti , hogy egy sör. De persze kinek mi a sok/kevés ez relatív.

Én inkább a meccsek utánit sokallom nem azt az egy lazitó sörikét.

2021. okt. 7. 12:35
 9/58 anonim ***** válasza:
95%

Pusztán kimagyarázod a viselkedését. Nézz szembe a ténnyel... A pasid egy alkoholista!


Üdv,

egy szenvedélybeteg segítő

2021. okt. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:

9 Ha ez számítana alkoholistának semmi gond nem lenne a világban. Ez bőven nem az a kategória.

A meccs utáni az nos, azt én is soknak érzem.

2021. okt. 7. 12:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!