Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeretne közös képet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretne közös képet?

Figyelt kérdés

Sokaknál bicska nyitogató ez a kérdés,de nálam már kicsit dühítő..


4 hónapja vagyunk együtt párommal,van közös képünk magunknak le mentve.

Ezzel nincs is baj,de vannak rólunk olyan képek amik tényleg fontos pillanatot ábrázolnak és jól sikerültek!

Párom egyszerűen nem akarja hogy feltöltsek csak egyet is Facebookra. Tudom,nem ott kell az életet élni. De már a környezetemből is kapom a kérdéseket hogy miért nincs kint képünk,együtt vagyunk még,szét mentünk?

Na meg így nálam más lányok is próbálkoznak amit pont nem szeretnék mert hidegen hagynak.

Egyszerűen csak azt akarok hogy lássák hogy egy kincs van mellettem:)

A bizalommal nincs baj,és ő is Nagyon szeret,ez látszik rajta teljes mértékben. De ettől az egy dologtól egyre bizalmatlanabb vagyok. Kértem már számtalanszor de mindig azzal jön "mert nem akarok,ő nem szokott képeket feltölteni magáról sem,ez a mi dolgunk" ami igaz is,de ez olyan hatalmas nagy kérés?



2021. okt. 7. 22:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Ha magáról nem szokott képet feltölteni, akkor mit nem értesz?Mi is ilyenek vagyunk a párommal.Évente, másfél évente 1 profilkép, évente 1 közös kép, azon kívül semmilyen képet nem töltünk fel.Most komolyan, mi van, ha valaki rákérdez a képek hiányára?Én jól kiröhögném az ilyen hülye embert.
2021. okt. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

Tényleg gáz kérdés. Bízol benne, de amúgy nem.

Nem neki akarsz megfelelni, hanem a környezetednek. Én sem hagynám a helyében. Ezek után pláne.

2021. okt. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
54%

Velem is előfordult, hogy a csaj nem akart közös fotót, mert hát ő nem olyan fotózkodód típus...

Aztán kiderült, hogy velem párhuzamosan más fószer is kefélgette őt.

2021. okt. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%

a pasim feltett egy közös fotót kettőnkről, kapott rá több mint 500 lájkot és 300 kommentet.

mivel tanár, neki ismerőse a fél világ, az összes suli, ahol megfordult.

levetettem vele, és haragustam, h. a megkérdezésem nélkül.

de ő annyira alapnak vete, h. kiteszi, h. nem is tartotta fontosnak erről egyeztetni.

én nem vagyok fenn face-n, hidegen hagy.

és baromira nem szeretném, ha számomra vadidegen emberekhez intim képek kikerülnének.

intimnek tekintek minden közös fotót, állig felöltözve is, mert ez a i kapcsolatunkról szól, senkinek semmi köze hozzá, nekem nincs szükségem külső megerősítésre, h. szép pár vagyunk...

szval érteni vélem a párodat...

2021. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk egy közös kép van feltöltve. Plusz bejelölve az hogy kapcsolatban vagyunk. Ezen kivül van 1000 képünk de az már magán.

Abban egyet értek a kérdezővel, hogy ha legalább egy kép kint van úgy csökken az esélye annak hogy rám írjanak más férfiak,vagy a páromra nők. Míg nem volt kint napi szinten kaptam idegenektől üzenetet, ez már lecsökkent 2 hetire havira.

2021. okt. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Nálam is ezt csinálta az exem. Kiderült, hogy azért nem akart képet feltölteni, mert közben más fiúkat talonban tartott. Összevesztünk --> elkezdett írni az egyiknek --> szétmentünk
2021. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem bízok benne? Hatalmas hülyeséget írtál. Bízni bízok benne,de mégis mi a fenéért nem lehet egy darab tetves képet vállalni? Még hogy kapcsolatban vagyunk az sincs kirakva. És ebből adódóan kezdek gyanakvó lenni,eddig nem voltam az!
2021. okt. 7. 22:38
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Mit nem lehet azon megerteni, hogy nem akar az internetre felrakni magarol kepet? Gondolj bele: feltoltod, vmelyik ismerosod lementi, atkuldi egy ismerosenek, hogy nezd a Juli kivel jott ossze?! Ez a masodik ismeros meg poenbol, gonoszsagbol, barmibol felrakja tarskeresore, hirdetesbe, akarhova. Es gyakorlatilag 24 oran belul lekovethetetlenul kikerul a vilaghalon tobb helyre is. A baratodnak van igaza.
2021. okt. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel utcára se menj mert ott is le fotózhatnak. Mindegy..
2021. okt. 7. 23:09
 10/22 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező Te normális vagy?! - Nagyon nem úgy látszik..


Leírják neked 7-en, hogy mi a gond ezzel, meg hogy meg kéne érteni a barátnődet, de te nem érted vagy nem akarod érteni, játszod a hülyét, a bolondját járatod, mert nem bírod felfogni, hogy a barátnőd NEM akarja, hogy képeket rakj ki! Én vagyok a 10. válaszoló és nekem is le kell írnom ugyanezt, mert a csöppnyi agyad nem akarja felfogni! Nézzél már egy kicsit magadba Kistöki! Egy kapcsolat két emberről szól, nem csak rólad! Tekintettel kell lenni a barátnődre is, nem gondolod?! Amúgy mega csajt tárgyként használod, hadd lássák, hogy neked csajod van, ezért akarod kirakni. Meg foglalkozol mások véleményével! Szrd le, hogy kérdezik, hogy miért nincs kint fotó, mi köze hozza?! Ez ati életetek és tényleg jó nem mindent kirakni a világhálóra.


Instagramon elég sok követőm van. (Ha úgy tetszik Én is Influencer vagyok, bár nem szertem ezt a szót) Baratnőimmel anno mi is megegyeztünk, hogy nem rakunk ki képet. Volt kai irigykedett, volt olyna követőm, aki féltékenykedett, volt olyna követőm, aki profilokat hozott létre a baartnőm nevében is, anno mikor kiraktunk egy képet, azóta soha többé nem rakunk ki képet. A mostani / elmúlt néhány ex kapcsolatomban Én kértem, hogy ne rakjunk ki képeket. a Szeretetet nem likeokban mérjük, attól még lehet jó kapcsolatunk, hogy nincs napi 100x posztolva közös nyálas kép. Inkább örülj, hogy van barátnőd, becsüld meg, mert ha Te nem, akkor más hidd el, hogy megteszi, senki sem pótolhatatlan, Te sem vagy az Kistöki! Ha pedig ennyi problémát okoz, mert képtelen vagy felfogni, hogy a barátnőd , akit szeretsz, nem szeretné világgá kürtölni, hogy épp kivel jár, pláne ugye ha friss a kapcsolat - ha ezt nem tudod megérteni, akkor hamarosan talál egy nálad sokkal jobb, megértőbb pasit, te meg kiélheted magada facebookon! Remélem észbe kapsz és összeszeded magad és felfogod végre, hogy a bartnőd nem szertne közös képet kitenni! Lehet igy is jó kapcsolatotok.


A Tanar baartnője jól leirta. Nálunk is eza helyzet, de igy az Én ista oldalam is megmaradt annak, aminek indult. Követőim csak engem látnak, ennyivel tartozok nekik, hogy nem teregetek ki azért minden szennyest :D


Szégyelld magad kistöki, hogy 7 válaszból vagyis mostmár 8 nem sikerül megérteni, hogy a baartnőd mit miért nem szeretne!

2021. okt. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!