Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Miért van az, hogy volt egy “nagy szerelem”, és amióta vége lett (már több éve) senkit nem tudtam újra igazán szeretni?

Figyelt kérdés

Volt, hogy kedveltem, meg mondjuk úgy, hogy szerettem is valakit, de valamiért nem jött az az érzés, hogy igen, én őt igazán szeretem.


Nem keresem mindenáron ezt az érzést, csak kiváncsi lennék arra, hogy vajon miért lehet ez így.



2020. aug. 14. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Majd évek múlva fog jönni aki felébreszt Csipkerózsika álmodból-akkor amikor nem számítasz rá.
2020. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Ja. Vagy nem fog jönni. Én 22 éve nem találtam olyat, aki csak megközelítené a "nagy szerelmet". Valószínűleg már nem is fogok.
2020. aug. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Hát amilyen kiábrándító alakokat volt szerencsém megismerni, nem is szeretnék már szerelmes lenni. Legtöbbször egy illúzióba vagyunk úgy is szerelmesek, köze nincs a másikhoz, aztán nehéz ügy a ki józanodás. Ettől függetlenül maga a egy sikeres párkapcsolat adhat egy biztonság érzetet egy stabilitást ami mindenképp pozitívum.
2020. aug. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Csatlakozom a 3-hoz! Kiábrándító alakok vannak,per pillanat én is azt kívánom bar ne ismertem volna meg... két barátom volt az elsőt tiszta szivbol szerettem, ő is engem. A második na az furi...öt is szerettem de nem úgy. Talán azért mert valahol éreztem hogy nem szeret úgy igazán mitn az első.
2020. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
2 Ez nem igaz, nekem majd nem lett.
2020. aug. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!