Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legutóbbi dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legutóbbi dolog, amin összevesztetek?

Figyelt kérdés
2021. okt. 7. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Próbáltuk de az se ment.
2021. okt. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem keresett arra hivatkozva ő eleget írt és eddig ő keresett többször, én nem írtam azt hitte ghostingolok... 🤦🏻‍♀️
2021. okt. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

Elment egy ellenséges játékos után egy fortnite meccsen közben engem is megtámadtak, őt meg kinyírták. Sokszor csinálja, és nagyon bosszant, mert kooperatív játék.

Én vagyok a lány...

2021. okt. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Hogy szeretnék fehér komódot az ikeából, mert nincs helye a cuccaimnak, de persze bántva vagyok, mert nem tartok rendet. (Pedog csak nincs helye a cuccaimnam

Neki az a fehér persze nem tetszik. Én meg csak szomorkodom emiatt!

2021. okt. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Betegek voltak a gyerekek és este egyikünk sem akart hányást takarítani. Aztán megoldották, mert 2 helyen lett takarítani való, így egyikünk sem úszta meg. 🤦🏼‍♀️
2021. okt. 8. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Elegge el van kenyelmesedve, rendetlen, nalam meg betelt a pohar azzal, hogy mindig en pakolok el utana.
2021. okt. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Én meg akartam dugni, ő meg állandóan kifogásokat keres. Felkaptam a vizet.
2021. okt. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%

Végig vezettem, hogy x dolgot hogy kell csinálni.

Meghallgat, majd elkezdi mondani ugyan azt az x dolgot, hogy y módon kell csinálni.

-De hát most mondtam el...akkor mit bólogatsz ha nem is érted, hogy mit mondok!?-

😅😅😅

2021. okt. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem működött a kártyája, szóval én fizettem ki a kaját. Ezen annyira berágott, hogy egy napig nem szólt hozzám. "Mert ő mondta hogy nem akarja hogy kifizessem"
2021. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!