Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha abortusza volt egy nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha abortusza volt egy nőnek, el kell mondania az új párjának?

Figyelt kérdés
2021. okt. 8. 02:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/252 anonim ***** válasza:
8%
Én szeretném tudni, ugyanis ez az egyetlen dolog, amit sosem tudnék megbocsájtani és elnézni. Hamarabb elfogadnám azt is, ha a testéből élt.
2021. okt. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/252 anonim ***** válasza:
5%
Igen. ÉN szeretném tudni, hogy egy magzatgyilkossal ismerkedek éppen. HA, erőszakból való volt, vagy beteg lett volna az más, de ha egészséges volt, és ő csak úgy leölette, akkor lapát.
2021. okt. 8. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/252 anonim ***** válasza:
86%
Az első válasz nagyon jól megmutatja, hogy nem kell elmondani. Semmi köze a férfiaknak az abortuszhoz, nekik még a véleménynyilvánítást is büntetném a témában.
2021. okt. 8. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/252 anonim ***** válasza:
89%
Az a szomorú, hogy ezek ugyanazok az emberek akik más kérdésekhez azt kommentelik, hogy "én aztán más kölkét nem nevelném". Magzatként egy ártatlan lény akit meg kell védeni, ha megszületik akkor meg már egy kölök aki nem kell senkinek. Ráadásul az abortusz vezető oka, hogy az apuka lelépett, vagy egy barom. A megelőzés is nagyobbrészt a férfiak felelőssége, hiszen ha nem akarnak gyereket húzhatnak gumit, ehelyett jön a "nyugi kihúzom időben", "nyugi nekem nincsen előváladékom", "gumiban nincs merevedésem" és társai nevű hazugságok.
2021. okt. 8. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/252 anonim ***** válasza:
89%
Semmit sem kell! Szerintem magánügy, 1-essel ellentétben úgy gondolom, hogy vannak balesetek, illetve olyan élethelyzet, amiben felelőtlenség gyereket vállalni. El sem tudom képzelni kezdődő kapcsolatban, hogy ez felmerülne, mint téma, ha kérdezné, akkor elmondanám. Mondom nőként, úgy, hogy nem volt abortuszom, és nem is lesz soha.
2021. okt. 8. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/252 anonim ***** válasza:
92%
A felsoroltak hatással lehetnek mások életére, egy régi abortusznak viszont semmi köze hozzád.
2021. okt. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/252 anonim ***** válasza:
4%

8.-ra.


És ha az miatt nem lehet majd közös baba?

2021. okt. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/252 anonim ***** válasza:
6%
Ha van szövődmény ami mondjuk meddőség, ami miatt az álompasiddal nem tudtok családot alapítani, akkor az hatással van mindkettőtök életére. Amúgy a magzat életére is elég drasztikus hatással van az abortusz, eleve ez a lényege.
2021. okt. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/252 anonim ***** válasza:
66%
10-11-es Ha az abortusznak lenne szövődménye, az már rég kiderült volna, és azt kellene elmondani, hogy meddő. Az eljárás normál menstruációnak felel meg, csak éppen 15 perc alatt lezajlik.
2021. okt. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/252 anonim ***** válasza:
14%

Na, na, na! Azért az abortusznak reális veszélye van, hogy a nőnek többet nem lehet gyereke! Ez orvosi tény. Szóval ha egy férfi a gyermeke anyját keresi, úgy igencsak illő lenne elmondani neki, hogy a nőnek már volt abortusza.

Én nem vagyok abortuszellenes amúgy, de adjuk már meg mindenkinek a lehetőséget a véleményalkotásról!

2021. okt. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!