Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztetek már hasonlót, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már hasonlót, hogy a testalkat miatt nem éreztétek jól magatokat a párotok mellett?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat, igazából kívülről-belülről az ideálom, egy dolgot leszámítva: ő elég vékonyka. Vagyis nem is az, hogy vékony, mert amúgy átlagos a testalkata (68 kg és 173 cm), de nálam mégis valahogy vékonyabb. Én 163 cm vagyok és 55 kg. Én sem vagyok egy nagy darab, de mégis úgy összhatásban olyan vaskosabb vagyok.


Pl. a karom és a lábam vastagabb, mint az övé és ez engem nagyon zavar. Ha látom a közös képeinket, egyszerűen disznónak érzem magam. Pláne a nyári képeken, amikor lábam-karom kint volt.


Összességében egyébként elégedett vagyok magammal, heti 3-4x járok edzeni (kardió és erősítés vegyesen) edzőterembe és ha meglátom magam a tükörben, akkor is nagyjából elégedett vagyok. De a párom mellett mégsem érzem jól magam, egyszerűen zavar, hogy vastagabbak a végtagjaim (főleg a kar zavar). Aki szeretné, tudok küldeni privátban képet is, hogy lássátok.


Nyilván azt nem kérhetem, hogy hízzon meg miattam (nem is feltétlen lenne egészséges), de mégis feszélyez a téma...



2021. okt. 8. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
2%
Küldd el tesizni a krapekot!
2021. okt. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Anya apa utan mindig kover ffiakat keresett hogy komfortosabban érezze magát mellettük. A mostani pasija átlag, igy elkezdte felhizlalni, sport meg kanyarban.
2021. okt. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1-es: Ő gyúrni nem szeret, futópadozni szokott, amitől még vékonyabb lesz...
2021. okt. 8. 15:36
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

#3

Evezőpad?

2021. okt. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2-es, nekem nem kövér kell, csak az, hogy legalább a karja legyen vastagabb, mint az enyém.. a láb nem zavar annyira, mert a nőknek eleve vastagabb szokott lenni a combjuk, inkább a felsőtest zavaró... nyilván nem azt szeretném h elhízott legyen
2021. okt. 8. 15:38
 6/10 A kérdező kommentje:
4-es, ő nem kondi terembe járós... otthon van futópada. Többször hívtam, hogy jöjjön velem kondizni, de nem az a típus. Meg mondogattam neki, hogy súlyzózzon picit, de mondta, hogy nem szereti a súlyzózást.
2021. okt. 8. 15:39
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Akkor most erre mégis mit mondjuk? Ha nem tetszik, szakíts vele. Vagy akkor te fogyj le annyira, hogy vékonyabb legyen a karod az övénél.
2021. okt. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

hat ez fura, mert ezekkel a parameterekkel teljesen atlgos alakod lehet, meg a pasidnak is.


egyebkent igen, ereztem mar hasonlot. nalam az a baj, hogy magas vagyok (178 cm) es hiaba vagyok vekony-atlag alkatu, nalam alacsonyabb vagy velem egymagas pasik mellett ‘debellanak’ erzem magam. pedig vekony csontozatu, ‘kecsesebb’ alaktu vagyok, megis megvan ez az erzes.. szoval nem is ismerkedtem mar egy ido utan nalam alacsonyabbakkal vagy egymagasakkal, mert nem komfortos.

2021. okt. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Átlagos a testalkatom szerintem, nem vagyok vékony, de duci sem. A pasim arányaiban vékonyabb. Tehát a saját testmagasságához képest.


Érdekes, mert az exem is kb a jelenlegi barátommal volt egymagas, ugyanakkor kilóban kevesebb volt (66 kg), de mivel neki ki volt gyúrva a felsőteste, nem éreztem ducinak magam mellette.

2021. okt. 8. 16:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Mostani párom súlyban 15 kg val többet nyom, mégis vékonyabb mint én. Eleinte fura volt, pláne mivel előtte nekem csak testesebb párjaim voltak. Most az idő elteltével, már egyáltalán nem zavar, sőt..
2021. okt. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!