Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges egyszerre két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges egyszerre két embert szeretni?

Figyelt kérdés

Kérlek kíméljetek meg a negatív kommentektől.

Tisztában vagyok vele , hogy egy párkapcsolat 2 emberes, nem fèr bele hogy két embert szeressek…Nem akarok senkit se megcsalni sem pedig átverni.

Az érdekelne hogy aki volt hasonló helyzetben, mi segített neki.

A helyzet a következő.


Van két ember az életemben akit szeretek! Igen, tiszta szívemből.


Mindketten viszont szeretnek, de döntenem kell.


Mindkét ember mellett más vagyok, máshogyan tudok önmagam lenni, kiteljesedni. Mindkettőjükkel megélek olyasmit amire vàgyok. Sokszor kapom magam azon, hogy “bárcsak lehetne a kettőből egyet..”


Az egyik emberrel megvan a hatalmas vonzalom, szenvedély, érezelmek..

A másik személlyel is vannak érzelmek, csak nyugodtabb, nem heves, békés , kiegyensúlyozott..


Mindkettőben megtalálom a szépet, mindkettőben megtalálom az értéket.


Döntenem kell… mert szenvedek a kettős érzéstől, ők is..


Kinek mi segített ebben?


30 L



2021. okt. 11. 11:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A történetben senkinek sincs párja? Vagy Te meg két pali aki között döntened kell és mindenki facér/szingli?
2021. okt. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%
ilyenkor van az , mikor kizáród mind2 felet az életedből és majd lesz egy olyan aki megfelel minden tekintetben. Ha részedről a barátság már nem tud működni akkor felesleges kapcsolatot fentartani bármelyikkel is. Amúgy afrikában még mindig éheznek a gyerekek.
2021. okt. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
32%
Válaszd az elsőt.
2021. okt. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom arrol lehet szo, hogy egyik a parod, a masik meg csak ugy van mint kiegeszites, ha eppen a parod nem er ra. Azert ez komoly, csak ugy libbensz egyik farokrol a masikra. Exem ugyanezt csinalta velem, hetvegen en voltam neki, hetkoznap masnal hentergett. Aztan amikor szorult a hurok es a masik faszi befenyitette, hogy elmondja nekem az egeszet akkor jott a nagy beismero vallomas. Fel evig ezt muvelte, de persze en voltam a hibas, veletlenul sem o. Ugyanezeket a baromsagokat mondta hogy lehet ket embert szeretni… mondom anyad pcsajat, azt. Vegul engem valasztott, de 1 evre ra lelepett egy masik faszival (nem azzal akivel csalt) es itt pont kerult a sztori vegere. Egy ostoba ribi volt.


27F

2021. okt. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
14 Hát igen, tipikus olyan nők sajnos akik ilyen nomád kapcsolatokban élnek (f*szról f*szra járnak), a végén meg majd full egyedül maradnak, és majd ide írogatnak hogy nem kellenek senkinek. Ez a trendi baromság nem tudom honnan fakad hogy jajj de rossz nekem két faszit is szeretek. Szereti a lóf*szt, innen látszik hogy fogalma sincs mi az a szerelem. Ez csak egy vágyakozás erre is meg arra is. Sajnálom hogy ilyenbe volt részed egyébként...
2021. okt. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint egyik sem kell annyira, mert valami mégis hiányzik mindkettőből.
2021. okt. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ilyen csak azoknál a barátnőimnél fordult elő, akik kapcsoaltfuggok voltak. Szerintem aki teljesen rendben van érzelmileg és lelkileg, az olyan partnerrel van, akiben minden fontosabb tulajdonság megvan, ha megsincs ilyen partnere, akkor meg nem megy bele csak azért egy kapcsolatba, hogy legyen. Egyik sem megfelelő számodra teljesen, de mindkettőben van valami, amit vonzónak találsz. Zard le mindkettőt és várj egy olyan férfira, akiben minden megvan, amit keresel.


23 n

2021. okt. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!