Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálsz ha barátod nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálsz ha barátod nem tud főzni és nem is akar főzni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 11. 15:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Főzök, kaját rendelek vagy máshol eszem.
2021. okt. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Akkor mosogat, takarít.
2021. okt. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk fordítva van, én (nő) nem tudok főzni, meg nem is érdekelt sosem.


Párom viszont profi benne, ezért még rá sem vagyok szorulva, mert különben intézném :)


Ő remekül főz, ért is hozzá. Ő intézi az élelmiszerek beszerzését is, hiszen ő tudja, mire lesz szüksége. Én a takarítás oroszlánrészét végzem, és az egyéb beszerzéseket (főleg a takarítással kapcsolatosakat) végzem.

2021. okt. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Én nem is ragaszkodom hozzá, hogy főzzön, mert én szeretem csinálni.
2021. okt. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Keressen annyit, hogy tudjon rendelni minőségi kaját és egy qrva szavam nem lesz ígérem. De én nem fogok főzni senkire. Magamra is viszonylag ritkán szoktam.
2021. okt. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
3%
Örülök hogy normális férfi nem agymosott modern fajta😀
2021. okt. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, mert akkor már ketten vagyunk és nem kell magam szarul érezni miatta
2021. okt. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Minőségi kaját rendelni? A kettő kizárja egymást. Nem gondolod, hogy ha te salátát rendelsz lazaccal akkor azt a biopiacon vették meg a halat meg most fogták ki a tengerből.
2021. okt. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha még szükség esetén se képes összeütni valami ehetőt, az nálam az életképtelenségnek olyan szintje, amivel nem tudnék és nem is akarnék együtt élni. Ha csak szimplán nem szereti csinálni akkor benne vagyok hogy alapvetően az én feladatom legyen - persze akkor ő meg elvállalna olyat amit meg én nem szeretek csinálni.
2021. okt. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

8

Leszarom a biot. Az érdekel, hogy a makrók rendben legyenek és jó sült/grill husit zabbantsunk salátával, ne mekit pl.

2021. okt. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!