Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálsz ha barátod nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálsz ha barátod nem tud főzni és nem is akar főzni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 11. 15:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
20%
Ohh, bocsi, a minőségi alatt minőségit értettem. :DD
2021. okt. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor majd megcsinál helyette más házimunkát, amit én nem szeretek. A férjemmel így működünk, szeretem-nem szeretem alapon van osztva a házimunka nálunk, de mindenki kiveszi a részét belőle.
2021. okt. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%
Én meg dolgozni nem szeretek. Ha eltart, főzők én rá 😊😉
2021. okt. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
A férjem ha muszáj akkor tud, de nem szeret és nem is szokott főzni. Én imádok sütni-főzni, ő pedig szívesen mosogat, amit én utálok, tökéletes felállás.
2021. okt. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a legtöbb pasi nem tud főzni. Viszont ha össze is fogtok költözni, akkor tisztázni kell, hogy osztjátok be a házimunkát. Most már nem az van, hogy a nő otthon van, mi is dolgozunk, szóval ne várja el, hogy majd munka után a nő nekiáll takarítani, főzni, mosni. Be kell osztani. Ha nem akar főzni, akkor takarítson. Egyébként meg nem kizárt, hogy még megtanul főzni. A férjem is ilyen volt, aztán kirúgták a munkahelyéről, és én meg mondtam neki, hogy mire hazajövök nem ártana, ha csinálna valami kaját. Eleinte derogált neki, de aztán belejött. Amúgy több ilyen sztorit ismertem, azért a pasik is össze tudják szedni magukat.

A kajarendelés szerintem néha-néha elmegy, de hosszú távon?! Elég pocsék és nagyon drága kajákat szoktunk kapni, pedig már nagyon sok céget kipróbáltam.

2021. okt. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
8-as, több étteremben is dolgoztam már, ahol volt házhozszállítás és hidd el, sok helyen jobb alapanyagokból főznek, mint amit te megveszel a boltban, erről ennyit. Volt párom szakácsként dolgozott egyébként, így ő gyorsabban megoldotta a kaját, most viszont én vagyok a "főzős".
2021. okt. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Semmit. Eszik vajas kenyeret, vagy rendel magának valamit..vagy éhen marad 🤷‍♀️😂
2021. okt. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!