Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem sosem fogok tudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem sosem fogok tudni úgy élni, mint a barátomék. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Előző félévben végeztünk az egyetemmel, a barátom a családi cégüket csinálja, én gyakornokként dolgozom egy multinál. Minden nap 9-10-ig alszik, én reggel korán kelek. Most kapott egy új telefont ami 500 ezer volt és hamarosan mennek is családdal 2 hétre nyaralni. Minden kabátja több száz eurós márkás darab, én csak egy sima bolyhos télikabátot tudok megvenni. 2 éve vagyunk együtt, de még nem szeretne összeköltözni.

Én ezt megértettem, csak egyre jobban szenvedek a szakadék miatt, hogy ezt az életstílust itthon sosem fog tudni megteremteni magamnak. Mit tennétek?

23L



2021. okt. 12. 07:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én valamilyen szinten megértem a helyzetedet. Előző párommal voltam így, ő nagyon gazdag volt én viszont teljesen átlag életet éltem. Nekem ezzel nem is volt ideig óráig bajom. Amíg nem esett át a ló túloldalára. Mért nem veszek ezt magamnak, vagy mért nem a drágábbat veszem mert ezek az olcsók nagyon szarok. Aztán mikor már tényleg szégyeltem magam mellette ,kifakadtam hogy baszki én ezeket nem engedhetem meg magamnak. Utána pont kocsit vett magának x millióért, majd átküldött nekem is egy kocsit ami szinte szét volt esve 200 ezerért, hogy nekem egy ilyenre lenne keretem ez jó lenne nekem, de ezzel hozzá nem mehetnék, mert nem illik az utca képbe egy szakadt kocsi.

hát elváltak az útjaink.

Mostani párom szintén jóval többet keres, annyi a különbség, hogy ő nem lehúz, hanem visz fel maga mellé. Biztat hogy tanuljak ha szeretnék, a vállalkozását velem szeretné csinálni, és igaz nemet mondok rá de mindig megkérdezi hogy van e valamire szükségem. Mellette szellemileg is fel tudtam töltödni, rengeteget tanulok tőle.

2021. okt. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd el, ebből soha nem lesz semmi. Keress egy hozzád hasonló értékrendű férfit, aki nem lehúz, hanem felemel, ahogy 1-es írja.
2021. okt. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Durva is lenne, ha úgy élnél, mint egy másik ember:) Én baromira nem akarok úgy élni, mint mások. Én úgy szeretnék élni, ahogy én élek.
2021. okt. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
én eldönteném, hogy az ember számít-e, vagy a pénze.
2021. okt. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

hülye fószer, aki kicsenget fél millát egy telóra.

röhögd ki.


és neked soha nem vesz semmit?


ha látja, h. el lestrapált télikabátban mész a tél elé, nem jut eszébe ajándékozni egy masszívabb darabot?


suba subához, guba gubához, ebben nagy igazság van.


fordított esetben csak úgy működik, ha a gazdagabb fél felemeli magához a csóró társát, és nem válik a privilegizált élethelyzete a hatalmi dinamika eszközévé.

különben mindig kevesebbnek fogod érezni magad...

2021. okt. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ertsed mar mi van: a menci gyereknek nincs sajat penze csak amit a szuloktol kap. Cserebe nem is dokgozik.
2021. okt. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Te nem tudsz náluk dolgozni?
2021. okt. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Jogos a félelmed.

Ám ne hidd azt, hogy ekkora mentális! és anyagias szakadékot oly könnyű áthidalni.


A kérdés inkább az:

Valóban szeretnél hozzá felzárkózni? Hogy azt az "életstílust" kövesd, mint amit a barátod... a felhőtlen gazdagság és jómódú, gondtalan élet látszatát keltve.


Mert, ha nem, akkor nincs több kérdés, ne legyen több szorongás... EL KELL ENGEDNED.


Ha viszont igen, akkor (is) fel kell hagynod a szenvedéssel... és bele kell élned magad a jómódú, gondtalan, felhőtlen gazdagság látszatát élő honpolgárok helyzetébe. És úgyis is kell gondolkodnod. Kispolgár-i módon.


Más lehetőséged nemigazán van.


Az ERŐ legyen veled.

2021. okt. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Ne haragudj, de én az ilyen embert megvetem, nemhogy példa legyen előttem, és én is így akarjak élni. Menj el a környezetéből, és keress egy normális, szerény, okos, jóravaló, másoknak segíteni akaró embert, és ne irigykedj egy ilyen senkiházira, mert ez az ember az!
2021. okt. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt a pasi a hunyó, nem te! Ha igazán szerelmes lenne beléd (nem az) akkor rólad is gondoskodna, de nem teszi! Az ilyen férfi kuka
2021. okt. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!