Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem sosem fogok tudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem sosem fogok tudni úgy élni, mint a barátomék. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Előző félévben végeztünk az egyetemmel, a barátom a családi cégüket csinálja, én gyakornokként dolgozom egy multinál. Minden nap 9-10-ig alszik, én reggel korán kelek. Most kapott egy új telefont ami 500 ezer volt és hamarosan mennek is családdal 2 hétre nyaralni. Minden kabátja több száz eurós márkás darab, én csak egy sima bolyhos télikabátot tudok megvenni. 2 éve vagyunk együtt, de még nem szeretne összeköltözni.

Én ezt megértettem, csak egyre jobban szenvedek a szakadék miatt, hogy ezt az életstílust itthon sosem fog tudni megteremteni magamnak. Mit tennétek?

23L



2021. okt. 12. 07:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

"Minden nap 9-10-ig alszik"


Amióta felfogtam, mi inspirál, azóta korán fekszem, korán kelek, és kis bootolás után azzal foglalkozom első éber óráimban, amivel később nyilván szinte teljes időmben fogok. Amikor még azt hittem, hogy létezik ilyen "pacsirta típus", és hogy én nem az vagyok, akkor gyakorlatilag semmit nem tudtam semmiről, és nem is kezdett piszkálni a kérdés, hogy egyáltalán minek kellek én ide. Rá is rá fog szakadni ez, nyilván. Kérdés, hogy merrefelé fog kikeveredni belőle, és persze az is jó kérdés, hogy kell-e neked negyvenéves korotokig várni rá, hogy hazataláljon a fejében.

2021. okt. 17. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!