Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi vallomás 40, felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi vallomás 40, felett tényleg gáz?

Figyelt kérdés

45 éves férfi vagyok, Egy volt kolléganőmbe estem plátói szerelembe, úgy, hogy korábban volt egyfajta kölcsönös vonzalom közöttünk, munkahelyi bulikon is érezhető volt a részéről ez a vonzódás, számomra is vonzó volt, jó volt a közelében lenni, de nem léptem, nem közeledtem felé, mert házas vagyok és két gyermek édesapja is, a házasságunk kb 5-6 éve nem működik,elhidegültünk egymástól korábban ebből kifolyólag voltak vitáink, mert próbáltam az asszony tudtára hozni, hogy ez így nem jó, nem vagyok boldog a kapcsolatunkba, ő arra gondolt, hogy csak ki karom használni, pedig csak az intimitás a szeretet hiánya tört fel belőlem. Valahogy látszólag bele törődtem, hogy ez így alakult, már nem firtattam a dolgokat, teljes közömbösség alakult ki közöttünk, ez részben köszönhető volt a napi megszokott dolgoknak, illetve nem jutott időnk egymásra, most sem jut több sajnos :(.

A kollegina szeptembertől másik munkahelyre ment dolgozni, ekkor jöttem rá, hogy nem láthatom napi szinten, pedig az utolsó napokban egyáltalán nem volt közömbös az irányomban, szinte kiáltotta, hogy itt vagyok, mi lesz velünk?! Alkalmat kerestem, hogy láthassam, megbeszéltük egy találkát amelyet mindketten terveztünk, de mindig közbe jött valami, általában a gyerekeket érintő dolgok(szülői értekezlet, oktatási év eleji szülőket érintő programok, stb ). Végül is többszőri csúsztatás után volt egy időpont, amit a volt kollegina az utolsó pillanatban lemondott, valami kisebb ürügyet keresve. majd megpróbáltam másik alkalmat keresni, megbeszélni, de nem is válaszolt, majd végül, arra hivatkozott, hogy megismert valakit ezért nem válaszolt! Ez nagyon kiborított, mert pontosan ettől tartottam, hogy ez az opció lenne a legrosszabb ami történhet! A boldogság lehetősége megérintett, de mégis nagyot koppantam! A találkánk az egy baráti találkaként volt tervezve, ott szerettem volna beszélni az érzelmeimről iránta amit akkor kezdtem érezni, hogy elment máshová dolgozni! Teljesen padlóra tett ez a helyzet, kétségbe esésemben üzenetben írtam le az érzéseimet iránta, a plátói szerelmemről is írtam, na azóta semmi választ nem kaptam tőle, még ráírtam néhányszor, de teljes hallgatás van a részéről, elég megalázó helyzetbe kerültem emiatt, magam alatt vagyok! Az asszonynak is elmondtam, hogy a kapcsolatunk padlón van(amit tudunk régóta), ezért szerelmes lettem egy másik nőbe(persze a szerelmem személyét nem fedtem fel)! Nem tudtam volna megcsalni az asszonyt, már a válást is felvetettem, ami után kiderült, hogy ő is régóta szenved a mostani helyzetben! na most 2 dolog között évődök, az egyik, az, hogy hűtlen lettem, mert igaz, hogy nem történt semmi, de lélekben elfordultam a házastársamtól, már ez a vívódás jó pár hete zajlik, végig gondoltuk a házasságunk megmentését, is, de bennem van a szálka a több éves szenvedésért, a plátói vonzódás is még igencsak működik, pedig teljes hírzárlat van irányomban, nem tudom elfelejteni, a boldogság lehetőségét amit ilyen módon elvesztettem, korábban ami előtt jelezte, hogy megismert valakit, meg sem nézte az üzeneteket, de amióta felfedtem az érzelmeimet megnézi, és csak ennyi, semmi válasz se pozitív, se negatív. Padlón vagyok még mindig. A házasságunk megmentésre való kísérlet után vissza zuhantunk a mindennapi rutin világába, ami felőröl, a másik fél zárása is nem éppen segít ebben. Tele vagyok megválaszolatlan kérdésekkel amelyekre nem kaptam választ a hírzárlat miatt, egy rövid találkát próbáltam kieszközölni a dolog tisztázására és mégis ez lett a vége!


Szerintetek mit tehettem volna, lehet, hogy az őszinteségem okozta ezt a teljes zárást a részéről? Nem érzem, hogy éretlen dolog volt szerelmet vallani az előzmények után! De ki tudja, már én sem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet volt!



2021. okt. 15. 10:58
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
89%
A kollegina helyesen döntöt,hogy nem kezdett ki egy nős pasival.Az hogy milyen a házasságod nagyban tőled is függ,nem csak elvárások kéne legyenek hanem tettek is.Elvitted valabová az asszonyt kettesben,bókoltál neki,segítettél a gyerekek körül.Tudod az tud szetelembe esni aki egésznap csak melózik,bent impulzusok érik otthon meg nem csinál semmit csak sír,hogy neki nincs élete.
2021. okt. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
82%

45 év a legszebb ffikor.

dehogy gáz.

nem tudom miért divat a 40-es embereket itt öregnek beállítani, e nagyon zavar, pedig még a 30.-as éveimben járok.


az fáj neked, h. nerm jött erre válasz, és kínosan érzed magad.


de ennek semmi köze az életkorodhoz.

a nem válasz is válasz, vagyis nyilván nem akar tőled semmit.


jobb ezt hagyni.


és válj el, h. tiszta lappal kezdhess bárki mással.

2021. okt. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
74%
kapuzarasi panik van. sztem hozd helyre a dolgokat az asszonnyal, ha nem megy akkor irany a prostik
2021. okt. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Már tök mindegy. Túl sokat p.csöltél, így jártál. Nem a vallomáson múlt, meg kell tanulni időben lépni. Ráadásul nem is tanultál belőle. Még mindig nem válsz, pedig a házasságod már rég csődbe ment. És még a nőkre mondják, hogy liánoznak!🙄 Egy darabig még eltapicskolsz az otthoni fosban, amíg nem jön egy újabb nő, akivel ugyanezt eljátszod.
2021. okt. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
93%

Már megbocsájts, de szerencsétlen nőt nagyon kellemetlen helyzetbe hoztad. Te egy kolléga voltál neki, legjobb esetben is csak barát. Lehet, hogy szimpatizált veled, de ez kevés. Pontosabban arra lett volna elég, hogy elhívjad egy kávéra és szép lassan kiépítsd vele a jó kapcsolatot.

Nem szabad a másikat letámadni az érzelmeiddel. Ráadásul ő megismerkedett valakivel, így a megkésett és erőltetett közeledésed kéretlen volt.


A leírásod alapján azt gondolom, hogy mélyen érző ember lehetsz. Ha kialakult volna a kapcsolat, nem lettél volna boldog és ő sem szeretői kapcsolatban.

Őt el kell engedned és elgondolkozni rajta, hogy a házasságod menthető-e. Ha nem, akkor miután lezártad, tiszta lappal keressél magadnak új szerelmet.

2021. okt. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
89%
A leirasbol az jon le, hogy a kerdezo tutyimutyi balek. Evek ota elturi otthon hogy el van hanyagolva. Aztan itt omleng egy fel kepernyonyit a kolleginarol, akihez nem tudott normalisan kozeledni, es nem vette le hogy amikor 28adszor keres kibuvot a csaj, annak valszeg az az oka, hogy nem akar semmit.
2021. okt. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
92%

Na látod, én ezért váltam el mikor a házasságom zátonyra futott. Tudtam hogy ha szerelmes leszek, egy normális nő sem fog nyitni felém ha tudja hogy foglalt vagyok. Illetve milyen élet már az ha olyannal éled a mindennapokat aki már nem azokat az érzéseket kelti benned, és te sem ő benne?!

Pedig a gyerekek miatt sokat őrlődtem. De nagyon nem egészséges az sem ha ők rossz kapcsolatban nőlnek fel.

Végül nem lett új kapcsolatom , még évek múltán sem, nem találtam eddig olyan nőt aki igazán megfogna (1 volt de neki én nem kellettem igazán). Ennek ellenére, még ha egyedül is maradok ezek után, tudom hogy jó döntés volt a válás.

Nagyon féltem tőle , de jól döntöttem.

F39

2021. okt. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

1 anonim ***** válaszára:

"A kollegina helyesen döntöt,hogy nem kezdett ki egy nős pasival.Az hogy milyen a házasságod nagyban tőled is függ,nem csak elvárások kéne legyenek hanem tettek is.Elvitted valabová az asszonyt kettesben,bókoltál neki,segítettél a gyerekek körül.Tudod az tud szetelembe esni aki egésznap csak melózik,bent impulzusok érik otthon meg nem csinál semmit csak sír,hogy neki nincs élete."


A házasságunk megromlásában nagyrészt a gyerekek jövetele is bele játszott, ne érts félre, szeretem a gyerekeket, talán ezért is vagyunk még házasok, sokat is vagyok velük, mert az asszony munkájából kifolyólag itthon is sokat dolgozik, a napjaink teljesen be vannak táblázva, a szüleinkre nem tudunk számolni, mint segítségre, néha néha terhelhetőek, mint nagyszülők, csak magunkra számíthatunk!

Amikor kisebb volt a nagyobb gyerkőc akkor hamar az ágyunkban landolt, majd a kisebb, aki most óvodás átvette a nagyobbtól a helyet, már évek óta külön alszom az asszonytól! Az életünk teljesen kiégett.


A kollegina tudta, hogy házas vagyok, ez a kölcsönös vonzalom megvolt közöttünk, ezt más kolléganők irányából soha nem éreztem, pedig jóban vagyok többel is, csak nála. Mint írtam, a munkahelyi bulikon jókat beszélgettünk, érezni lehetett a ragaszkodást az irányából, érezni lehetett, hogy szeretne többet, de mint írtam nem léptem, mivel házas vagyok! Biztos rosszul érintette az, hogy nem léptem, de nem akartam egy szeretői kapcsolatba bele bonyolódni, miután elment akkor jöttem rá az ürességre ami az életemben volt illetve van. Hogy mennyire nem láttam, hogy így nem jó az életünk, a beletörődésem,a kényelem illúziója azt hitette el, hogy ez így oka a házasságban! Már tudom, hogy nem lehet boldogtalanul megalkudva élni! A gyerekeknek is rosszabb, ha vitatkozás és szeretet hiányát látják! Felmerült a házasság mentése, egy 'randit' is tervez(t)ünk az asszonnyal, de a kisebbik gyerek betegsége miatt meghiúsult. Most csúszik, de ha nem fog működni a dolog, akkor az válásban látom, a megoldást. Azért több éves elhidegülést nem tudom, hogy vissza tudjuk fordítani, mert eléggé rossz érzés, úgy, hogy a volt kollegina iránti érzelmeim még működnek.

2021. okt. 15. 11:37
 9/36 anonim ***** válasza:
90%
1 vagyok most olvastam el a többi részét,mert csak az elejét olvastam el,de kár volt.Az hogy nincs időd a feleségedre egy orbitális megúszó duma.Ha dolgozol és vele szerettél lenni volna akkor megkéred az egyik haverodat,szomszédodat vagy pár órára fizetsz bébiszittert,hogy elvidd szerenvsétlent valahova.Ott kibukik az egész,hogy magasról tettél rá miközbe neked megadta az időt,hogy elmenj céges bulikákba csorgatni a nyálad a kolleganődre.Míg te jól elszórakoztál,otthon vártak rád,vigyáztak a gyerekekre.Gondolom hazamentél ilyen szerelmetes bulika után és bevágtál egy savanyú szar az élet pofát.Innen látszik semmit nem tettél a feleségedért.Ha elválsz örülhetsz,ha találsz magadnak egy olyan partnert aki elnézi a baromságaidat.
2021. okt. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
90%

Ez a gyerekek igy meg ugy ez hatalmas nagy baromsag. Megneheziti a gyerek az eletet? Igen. Nem alszotok egyutt? Igy van. Csak agyban lehet dugni? Nem. Csak ejjel lehet dugni? Nem.

A kolleginarol annyit: ha meg akarod menteni a hazassagot, akkor jobb, hogy elment a cegtol. Ha meg nem fontos a csaladod, akkor mar az elso ceges bulin meg kellett volna prucskolnod. De most ez a hajo eluszott.

Mint az elobb is irtam amit tehetsz: megprobalod megmenteni a hazassagot, azt ha nem megy, akkor irany a prostik, meg a terep.

2021. okt. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!