Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a lány szerelmét? Vannak dolgok, amikben hibás vagyok. Szülinapom alkalmából rámírt exem. A barátnőm kérte, hogy tiltsam le, viszont én előtte megköszöntem, és aztán letiltottam. Úgy éreztem, ezzel jobban szemléltetem,

Figyelt kérdés
hogy nem érdekel már a múlt, és úgy kezelem, mint bárki mást. Utána kezdek rosszra fordulni a dolgok. Nem úgy írt már, stb. Utána. Megbeszéltük, hogy élőben átbeszéljük. Minden kezdett jó lenni, viszont meg akartam nézni valamit a telefonján, és ő ezt kutakodásnak vette (soha nem csináltam ilyet, és senkivel sem akartam megnézni a beszélgetését) itt szintúgy hibás vagyok, hogy előtte nem kérdeztem meg. Mostmár odáig fajult, hogy azt mondta, hogy nem érez irántam semmit, és olyan vagyok, mint egy barát. (Mindezt 2-3 nap leforgása alatt) Én tényleg szeretem, és számomra a világot jelenti Ő. Vannak ilyen gondoknál sokkal nehezebb dolgok egy kapcsolatban, és szerintem nem éri meg emiatt eldobni az egészet. Segítsetek, mit tegyek. Minden olyan dologért, amiben hibás vagyok, őszintén bocsánatot kértem. Ma találkozunk, hogy átbeszéljük. Azt mondta, azon múlik minden, hogy mit mondok. Kérlek olyat ne, hogy “hagyd ott” stb stb.

2021. okt. 16. 12:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem min akadt ki ennyire, amit írtál semmi olyan nem volt benne talán az, hogy írtál az exednek
2021. okt. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Persze, vannak hülyeségeim. Viszont ilyen őszinte, mint vele még soha nem voltam senkivel. Nem érdekel egy lány sem. Sőt. Nem is beszelek rajta kívül egy lánnyal sem. Viszont annak örülök, hogy látom rajta, hogy féltekeny.
2021. okt. 17. 09:33
 13/19 anonim ***** válasza:
Csak megoldódik ez a probléma, szorítok!🤗
2021. okt. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem. Egyelőre tényleg olyan semleges velem. Azt mondta nem lát rá sok esélyt, de akarja, és várja, hogy visszajöjjön minden. Aranyos vagy, köszönöm szépen!✌🏻
2021. okt. 17. 09:49
 15/19 A kérdező kommentje:
És a legrosszabb, hogyha írom, hogy “szeretlek/hianyzol” nem is kapok viszonzást😔
2021. okt. 17. 10:12
 16/19 anonim ***** válasza:
Igen az nagyon fájó tud lenni! 😔
2021. okt. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogyan tudnám visszaszerezni az érzéseit. De az az érdekes, hogy még mindit velem van. Nem tudom mire vélni. Viszont tényleg elhanyagol.
2021. okt. 17. 16:14
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy, ha valaki nem akar, nem tudod ráerőszakolni magad. Fogadd el a döntését, hagyj neki teret. Ha akar tőled valamit, keresni fog, ha mégsem, próbálj meg továbblépni!
2021. okt. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az utolsó jól mondja. Eleve nem nagyon szabadna érzelmileg szerintem annyira lemerülni, hogy valaki a “világot jelentse”. Egyszerűen mindig kell hogy legyen nélküle is holnap, a saját céljaid helyezd előtérbe.
2021. okt. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!