Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem olyan a viselkedése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem olyan a viselkedése mint az elején. Kihűlt vagy ennyi a rózsaszín köd?

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyunk együtt, első komoly kapcsolata mindkettőnknek.

Az utóbbi pár hónapban változott meg nagyon, amióta a mostani munkahelyén van. Szivatják, agyon dolgoztatják és szarul fizetik meg. Nem szeret bejárni, még 2 hétig van ott. Tudom, hogy ez is kihat a kapcsolatunkra, hisz kimerült, idegeskedik, görcsöl stb.


Mégis attól félek ez nem csak a munkája. Eleinte érdeklődőbb volt, kedvesebb, meglepett apróságokkal, mindig hangoztatta, hogy hiányzom, sok szex volt. Tudom, hogy most is szeret mert érezteti, csak ezek az apróságok tűntek el és félek, hogy kihült a dolog a részéről.

Beszéltem már vele, azt mondta nem hült ki, szeret és velem akar lenni. Ilyenkor mit csináljak, hogy javuljon a dolog?


2019. aug. 13. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Várj! 2 hét múlva kiderül.
2019. aug. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg úgy érzed lenne alapja annak a feltételezésednek, hogy még sem akar veled lenni várj egy kicsit. Tényleg kiderül, akár a 4 napos hétvége alatt is, hiszen nem fog bemenni oda, ahova nem szeret és rosszul sem fogja magát érezni, így újra rád kellene fordítania az idejét. Kiderül, ahogy az első kommentelő is írta 2 hét.. De előbb vagy utóbb ki fog derülni.


Ha viszont engem kérdezel, szerintem valóban csak a pszichés megterhelés zavarja, hiszen azért ez soha nem könnyen kezelhető egy ilyen helyzetben. Igazából még nem látja át a meló helyen történt dolgok mellett hogyan hozza össze azt, hogy veled szembe ne éreztessen rosszat úgy, hogy elvégre a stressz is minden napos. Szóval hagyj neki időt és támogasd

2019. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia !

Én a másik oldalról tudok tapasztalatot mondani. Jelenleg én is egy kényszer munkát végzek, csak, hogy legyen bevételem, de nem nekem való és nem is szeretem. ( átrendezés el miatt kényszerültem

Váltani) A fizu rossz , többet dolgozom mint valaha, és nem is szeretem. Sokkal faradtabb vagyok, mint mikor egyetemre jártam és mellette dolgoztam. Egyszerűen nem szeretem stb. És ezt a párom is érzi. Semmihez sincs kedvem, ha itt van, akkor is aludni akarok mert fáradt vagyok. Én is váltani tervezek de nem egyszerű. Szóval ez alapján szerintem várd meg azt a két hetet. Ha az ember fáradt, akkor ingerült, pihenni akar és bár szeret, nem tudja igazán kifejezni sokszor. Nekem is buntudatom van emiatt, de tudom hogy szeret és kitart mellettem amíg nem találok mást. Egyszerűen ilyen depresszióhoz közeli állapot, mikor napi 10-12 órát toltesz olyannal, amit utalsz, de muszáj csinálni. Ha más van a dologban, az ki fog derülni. De jelenleg próbáld támogatni. Elhiszem, hogy nem

Könnyű. Imádom a párom, mert tudom hogy menne ide oda velem, mégis türelmes és érzi, hogy pihenésre van szükségem. Szóval legyél toleráns, várd meg. Ha sikerült jobb munkát találnia, biztosan jobb kedve lesz és visszatér. De kint említettem, egy ilyen hely duplán le fárasztja az embert.

2019. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, várd meg azt a kér hetet. Addig is, támosgasd. Te is meglepheted apróságokkal. Biztosan szüksége van rád. Állj mellette! :)
2019. aug. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!