Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne tenni ez ügyben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni ez ügyben? (fontos! ) Részletek lent.

Figyelt kérdés

Tehát az a helyzet hogy a barátom volt barátnője úgy néz ki vissza akarja szerezni a barátomat.. pár hónapja ráírt msn-en és tudtára adta hogy tudja h ő volt a hibás de ő még mindig szereti és a szokásos sablonszöveg.. nah azóta hallottam vissza dolgokat hogy a csaj majd a suliban fel akar lökni meg ki akar röhögni... a suliban ha látom állandóan méreget, ha szembe jön állandóan a képembe vigyorog, és szánalmas módon félhangosan megjegyzéseket tesz a barátnőjének miközben velem szembe jönnek. Nekem már kezd belőle nagyon elegem lenni.. eddig még nem szóltam be neki hogy állítsa le magát de már nagyon gondolkodok rajta hogy megteszem. Nah ki mit mond? :P

17/L


2010. szept. 2. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha pasi lenne, és ezt tenné velem, megb/aszkodnám mint a szart.
2010. szept. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért ne ilyen brutál dolgokat irjatok ha lehet :D
2010. szept. 2. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Köpd le, rúgd hasba.
2010. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces..:)) egyéb ilyesmi? :DD
2010. szept. 2. 19:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Az fog neki a legjobban fájni, ha nem foglalkozol vele :)
2010. szept. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!