Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem nem akar már tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem nem akar már tőlem semmit, de miért zavarja ha netalán van valaki más nekem?

Figyelt kérdés

Szakitott velem aztán kibékültünk de már egyikőnknek se volt jó így én szakitottam vele... A haverjainak azt mondja nem érdeklem már de Nagyon furán viselkedik előszőr is rám küldte az egyik haverját hogy kellek a haverjának meg stb... aztán kiderült hogy az exem tervelte ki ezt ...

vele nem beszélek de az egyik haverja mindig rám ír mindig kikérdez róla , meg hogy a pasikkal hogy állok ... a napokban már elkezdett bíztatni hogy úgyis kifogunk békülni meg hogy az exem mindig kérdőre vonja hogy mit beszélgetek a haverjával...

régebben említettem neki a facebookot de nem érdekelte aztán most a myvippemre kiírtam hogy facebookon jelöljetek mert a vippemet nem használom és aznap már az exem felis regisztrálta magát facebookra

szerintetek mit érez ilyenkor? én nem értem mert nem keres de mások által érdeklődik irántam :S


2010. szept. 2. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocs, nem olvastam el, de azért zavarja, mert még nem talált senkit aki k/úrogathat, és te meg igen.
2010. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát lehetne kúrótársa csak sajnos ő nem ilyen tipus...mindenki magából indul ki...
2010. szept. 2. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy összevisszaság.
2010. szept. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom,h most azt szereted hallani,h az exed meg mindig szeret. Nagyon latszik,h te meg mindig bele vagy zugva. Nagyon kis esely latok ra,h az exed akarna toled vmit. Csak a buszkeseget bantana,h neked lett vkid,neki meg meg nem. Jobban tenned,ha elfelejtened,mert ami nem megy nem kell eroltetni. Biztos vagyok benne,h 1 masik srac mellett fogod megtalalni a boldogsagod. Csak fel a fejjel. Nyitott szemmel jar, lehet, h vmi jo srac mar szemet vetett rad. :) Sok sikert! L29
2010. szept. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!