Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem nem akar már tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem nem akar már tőlem semmit, de miért zavarja ha netalán van valaki más nekem?

Figyelt kérdés

Szakitott velem aztán kibékültünk de már egyikőnknek se volt jó így én szakitottam vele... A haverjainak azt mondja nem érdeklem már de Nagyon furán viselkedik előszőr is rám küldte az egyik haverját hogy kellek a haverjának meg stb... aztán kiderült hogy az exem tervelte ki ezt ...

vele nem beszélek de az egyik haverja mindig rám ír mindig kikérdez róla , meg hogy a pasikkal hogy állok ... a napokban már elkezdett bíztatni hogy úgyis kifogunk békülni meg hogy az exem mindig kérdőre vonja hogy mit beszélgetek a haverjával...

régebben említettem neki a facebookot de nem érdekelte aztán most a myvippemre kiírtam hogy facebookon jelöljetek mert a vippemet nem használom és aznap már az exem felis regisztrálta magát facebookra

szerintetek mit érez ilyenkor? én nem értem mert nem keres de mások által érdeklődik irántam :S


2010. szept. 3. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ha még mindig érdeklődik akkor érez valamit,csak nem meri bevallani.Neked sem és magának sem.

Különben miért zavarná ha van valakid és miért kérdezgetne és nyomozna utánad?

Mert ha nem érezne már semmit,akkor ez hidegen hagyná.

2010. szept. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!