Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet élni nyilvános...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet élni nyilvános érzelemkimutatás nélkül?

Figyelt kérdés
Nagyon szenvedek, nem érti meg, hogy ez nekem miért baj, számtalanszor átrágtuk magunkat a témán. Nyilvánosan sosem kapok tőle egy ölelést, egy csókot, egy puszit, egy simogatást, érintést, akár csak kézen fogva sétálást sem. Ha én csinálom neki, akkor rám förmed, hogy ne itt. Arra gondoltam, hogy szégyell a barátai, haverjai, családja előtt, de ezt határozottan tagadja, valamint bemutatott nekik. Otthon a 4 fal között totálisan máshogy viselkedik, mintha 2 különböző ember lenne.
2021. okt. 22. 20:15
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

#5

Én arra értettem, hogy nem tűrném, hogy baráti társaságban, munkahelyen vagy szórakozóhelyen máshogy vislekedjen velem, mint otthon. Ott is fogja meg a kezem, adjon puszit, sétáljunk kézen fogva, simogassa meg a hajam, stb. Szerintem ezek teljesen normális dolgok, nem értem, miért kellene szégyellni őket és úgy vislekedni, mintha semmi közünk nem lenne egymáshoz, mondjuk üzleti partnerek lennénk. Akkor mégis szégyell, vagy a kötődés vagy a gyengédség kimutatását szégyelli. És nekem ilyen beteg ember nem kell.

2021. okt. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom miért nem tudod megérteni vagy elfogadni , hogy nyivànos helyen , a szülők ,barátok előtt nem akar "enyelegni" egyszerűen


Remélem azért te vagy a nő

2021. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
39%

Nekem is kellemetlen lenne ha pl talalkozom egy parral es neki állnának puszilkozni vagy ölelkezni meg ilyenek elottem.

Gyorsan el is porolnék

2021. okt. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
95%
De basszus értsétek már meg hogy nem arról lenne szó, hogy állandóan ráugrik nyilvánosan. :D Hanem hogy soha semmit, még a legkisebb, legártatlanabb, legkulturáltabb dolgot se teszi meg. Mások előtt összeölelkezni úgy, hogy együtt vannak, a legtermészetesebb dolog, sőt szerintem pont az a kínosabb ha nem teszi meg, mert ezzel az egész környezetét becsapja, és a másik fél nem tud természetesen boldog lenni.
2021. okt. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
91%

Furcsa vagy akkor. És ha egy pár a kisbabáját puszilja meg, akkor is elszaladsz? Csak mert az ugyanolyan szeretet kinyilvánítás.

Mi pedig nem enyelgésről beszéltünk, hanem arról, hogy fogják egymás kezét vagy puszit adnak. Nem csókot.

2021. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
3%
Én sem mutatom ki, pedig 40 vagyok.
2021. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez gáz, olyan, mintha szégyellne. Mondd el ezt neki is szépen, miért esik ez rosszul, talán megérti, ha tényleg szeret.
2021. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Ha 50-szer legalább nem mondtam el neki, hogy miért esik rosszul, akkor egyszer sem. Ha nem a karanténidőszak kellős közepén ismerkedünk meg, amikor 8 órára haza kellett érni, és jóformán nem csak egymásnál találkoztunk volna, akkor biztosan más lenne a helyzet. Ha tudom, hogy ilyen, akkor össze sem jövök vele. Szerelmes vagyok, ezt leszámítva nagyon jól megértjük egymást, így roppant nehéz a helyzet.
2021. okt. 22. 21:13
 19/30 anonim ***** válasza:
33%
Nem szeret téged!
2021. okt. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
87%
Cselekedj. Ha ennyire nem tud megérteni vagy változtatni, nincs jövőtök így. Nem kötelességed eltűrni ezt, mély sebet ejt az ilyen amikor rákényszerítenek dolgokra.
2021. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!