Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet élni nyilvános...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet élni nyilvános érzelemkimutatás nélkül?

Figyelt kérdés
Nagyon szenvedek, nem érti meg, hogy ez nekem miért baj, számtalanszor átrágtuk magunkat a témán. Nyilvánosan sosem kapok tőle egy ölelést, egy csókot, egy puszit, egy simogatást, érintést, akár csak kézen fogva sétálást sem. Ha én csinálom neki, akkor rám förmed, hogy ne itt. Arra gondoltam, hogy szégyell a barátai, haverjai, családja előtt, de ezt határozottan tagadja, valamint bemutatott nekik. Otthon a 4 fal között totálisan máshogy viselkedik, mintha 2 különböző ember lenne.
2021. okt. 22. 20:15
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%
Ha Ő ilyen, akkor menjen a barlangba, vagy dörgölőzzön vasalóhoz. Gondolom, te is ilyen fakír fajta vagy.
2021. okt. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
69%

#21 akkor miről van szó?

Te hogy nyilvánítod ki a szeretetedet?

Nem átnevelni kell, hanem elhajtani a fszba.

2021. okt. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
95%

Mivel hogy itt vagyok sajnos eléggé


Melegek - elfogadjuk

Transzexuàlisok - dettó

Introveltàlt - igen


Nem szereti kimutatni az èrzèseit nyilvànosan - fuuuuj , csöves , selejt , nyominger , lőjük ki a napba

2021. okt. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
#23: nem kell. Csak ha a partnere arra vágyik, és ő nem fogja megadni ezt, akkor nem lesznek boldogok. Keressen olyan embert maga mellé, aki szintén el tudja ezt így viselni, a kérdező meg tud boldog lenni mással.
2021. okt. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

#23 voltam

Kèrdezőnek kellene belàtni hogy màsok az igènyek és a szemèlyisèg, és mèrlegelni magàban , hogy kèpes e így elfogadni

2021. okt. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
23%

mit szeretsz rajta?

zéró EQ.


ha tényleg szeretne téged, i sem bírná, h. ezeket a közeledéseidet ne viszonozza akár a nyilvános térben is.

ha rád förmed, akkor unintelligens is, a mikroagressziót nem magyarázza az introvertáltság.


biztos szakítanék vele, tapló, megalázó viselkedés.

2021. okt. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Te nem az a kerdezo vagy, aki ugy neha felbukkan ugyanezzel a problemaval? Csak mert ha azota is vele vagy, akkor nem is csodalom, hogy ilyen bunko veled, hat hagyod neki.
2021. okt. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a viselkedési minták gyermekkorban rögzülnek. Nem tudom, hogy találkoztál-e a családjával, de ez azon keresztül mérhető.

Ha pl. a családban az a szokás, hogy mindenki ölelget és puszilgat mindenkit még felnőtt korban is, akkor a "gyerek" ezt szokja meg, ez vésődik be neki. Ha egy konzervatív családban nőt fel, ahol már kamaszkorban nem puszilgatták a szülők (pl. hazaérkezéskor), nem volt senki ölelkezős típus, akkor ez vésődik be!

Ha kettőtök kapcsolatával amúgy minden rendben van, és otthon a négy fal között ki tudja feléd mutatni a szeretetét, úgy ahogy az neked is jó, akkor azért én nem szakítanék vele, mert a nagyközönség előtt nem ölelget!

Ha ezt hozta otthonról, hogy nem volt divat mások előtt az ölelgetés, a csók akkor megpróbálhat a kedvedért erőt venni magán, de ez hosszútávon neki nem lenne jó.

Ha csak ketten vagytok otthon és akkor sem olyan a "szeretetnyelve" mint a tiéd, akkor van csak értelme a szakításnak!

2021. okt. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
57%

Utolsónak 100%-ban igaza van, nálunk sem volt otthon divat az ölelgetés/puszilgatás, ezt szoktam meg. A pároméknál sem volt szokás, ezért mi nagyon ritkán mutatjuk ki ezt az utcán, néha kézenfogva megyünk vagy 1-1 ölelés, de közel sem annyira, mint a többi nyalakodó romatikus pár az utcán.

Azt még hozzátenném, hogy sok olyan pasim volt, akinek ez nem tetszett, mint neked, de nem tudom 'megerőszakolni magam', ez nekem nem megy... Kellemetlen érzés, így nőttem fel...

Fogadd el, ha otthon kimutatja, most mit számít neked az a 2 óra, amíg az anyósnál vagytok?

2021. okt. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Akár egy egész életet is le lehet így élni. Én is ilyen vagyok. Kimondottan utálom mikor nyilvános helyen akar összetapadni velem a barátom. Mindennek megvan a maga helye, ideje..
2021. okt. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!