Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadtam ki a páromra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki a páromra?

Figyelt kérdés

Annyi, hogy a párom 10 éve küzdősportol, és amúgy tök nyugodt ember, akit szinte lehetetlen kihozni a sodrából és megtudta, hogy az idős szüleinek rendszeresen beszólogat egy pali a háztömbből, meg rendszeresen felcsönget hozzájuk reggelente, meg csapkodja az ajtójukat.


Múlt hét vasárnap pont náluk voltunk családi ebéden, és pont jött a pasi és elkezdte csapkodni az ajtót, erre a párom kiment, és párszor falhoz verte, plusz végig húzta a lépcsőházban és ordibált vele mindennek elhordta, az egész lépcsőház kint nézte, ahogy szerintem nagyon csúnya módon megalázta az a pasit.


Azóta nem beszélek a pasimmal, és most szakítani is akarok vele, szerintetek jogos? Mert így nem viselkedünk egy embertársunkkal.


2021. okt. 23. 13:04
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
63%
Téged is igy kéne kibaszni
2021. okt. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
80%
Nem jogosan akadtál ki.
2021. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Miért nem jogosan? Az ilyen dolgokra ott van a rendőrség, vagy a normális kommunikáció, az agresszivitás az a buták kommunikációja.
2021. okt. 23. 13:08
 4/38 Noren1989 ***** válasza:
78%

Ikszdé. Majd mikor téged is zaklatnak, csak hívja a "rendőrséget"..., hmm?


Hàt, bogaram, ha ennyi vele a legnagyobb probélàmd, ideje keresni magadnak egy kötelet.

2021. okt. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor sem normális valakit a földön fekve végighúzni az emberek szeme láttára a folyosón, miközben azt ordibálod neki, hogy hogyan fog recsegni az arc csontja amikor belelépsz az arcába vagy mi.
2021. okt. 23. 13:15
 6/38 anonim ***** válasza:
34%
Teljesen igazat adok neked. Első körben beszélni kellett volna vele, megtudni miért csinálja.aztan feljelenteni, de nem megutni. Veled is ezt fogja csinálni, ha egy nap ellened fordul. Az ilyen ember bantalmazo,a leendo gyerekunket is feltenem, en otthagynam, nem adnek neki eselyt.
2021. okt. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
61%
pont a magadfajták miatt tart ott az orzág, ahol. szánalmas.
2021. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg jól tette a pasid, hogy megvédte a szüleit attól a seggfejtől. Ebből biztos tanult, most már békén fogja hagyni a szüleit. Ilyenek csak ebből értenek
2021. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
89%

Te normális vagy? Ha a te szüleidet hetek óta zaklatná valami elmebeteg és csapkodná az ajtójukat, szerinted mi történne, ha egyszer véletlenül nyitva maradna az ajtó?

Komolyan te fognád magad és kimennél beszélgetni vele, hogy ejnye bejnye? Nő vagyok, de teljesen megértem a párodat, én nem vagyok sajnos fizikailag erős de biztos, hogy ha az én édesanyámmal csinálná ezt bárki, akkor ajtót nyitok és fejbe b*szom egy serpenyővel vagy valami... és abszolút megérteném, ha párom pedig arcon verné, vagy a földön húzná.


Nagyon naiv vagy ha azt hiszed, egy elbeszélgetés vagy a rendőrség majd megoldja. A rendőrség tudod mit csinálhat ilyen helyzetben? 30 percet vársz mire megérkezik, addigra az elkövető már sehol nincs, kikérdezik a szüleidet, adnak esetleg egy figyelmeztetést a faszinak és ennyi. Túl sok sorozatot nézhettél ha azt gondolod, hogy a rendőrség bármit is kezdhetne ezzel a helyzettel....

23L

2021. okt. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim válasza:
75%

Tudod mit, nyugodtan szakíts a pasiddal, mert ő nálad jobbat érdemel!


UI: Privátban küld már el a telefonszámát!!


25/N

2021. okt. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!