Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A karrier miatt szakított velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A karrier miatt szakított velem?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, most vagyok végzős egyetemen,nappali alapszakon. Mellette dolgozom egy nagy multinál pénzügyön heti 40 órában.

A barátom (vagyis volt barátom)futár az egyik futárszolgálatnál,csomagokat szállít ki.

3 éve jöttünk össze,amikor 2.évet kezdtem az egyetemen, a baráti körünk elment bulizni a szülinapomon egy szórakozóhelyre és ott találkoztunk.

Engem sosem zavart,hogy nem jár egyetemre, az érettségije is alig lett meg, mert egyébként értelmes srác,legalábbis úgy gondoltam.

Egy ideje elkezdte zavarni az egész dolog, azt mo dogatta,hogy nincs soha időm rá,mert heti 40 óra munka,utána egyetemi dolgok,stb. és neki ez nem kell,elege van, miért nem megyek el egy egyszerűbb állásra,pl h&m-be kasszátni. Csakhogy nem ezért tanultok...de ő ezt nem érti meg.

Illetve szeretnék szeltembertől mesterképzésre is járni,azon is teljesen kiakadt,hogy minek.

Az a gond,hogy nagyon szeretem és nem tudom túltenni magam ezen az egészen,hogy ez miatt eldob. Annyira hülyén érzem magam azóta..a munkában.

Mit tegyek,hogyan tegyem magam túl rajta?:(

24L



2021. okt. 23. 22:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%

"A karrier miatt szakított velem?"



"nincs soha időm rá,mert heti 40 óra munka,utána egyetemi dolgok,stb. és neki ez nem kell,elege van"


Mi nem érthető ezen?

2021. okt. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Beszéld meg vele
2021. okt. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hétvégén szinte mindig ráértem,viszont akkor neki volt munkája.
2021. okt. 23. 22:55
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
nemcsak 1 db nagy ő van, ugye tudod? Nyugi, adj időt magadnak, elmúlik és fogsz találni sokkal jobbat.Ne erőltesd. A szerelemhez 2 ember kell. 1 ember kevés, 3 meg sok.
2021. okt. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
25%

Ez valami új, divat-kamu kérdés itt? Mert minden napra jut egy ilyen "DIplomáséttermiségi5nyelvenbeszélő198IQ-s csaj vagyok, a pasim vágóhídi bélmosó, és e miatt gyűlöl, mit tegyek?" kérdés.


Ha meg leírom, hogy érett, pénzes kant keress, akkor lepontoznak.

2021. okt. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
99%

Nezd kerdezo itt ket dolgot latok:


1) Nem jutott ra annyi ido mint amit o igenyelt. Teljesen jogos ha ezt zavarta. Gondold at hogy mennyire volt igaza.


2) Az viszont eleg baljos elojel hogy nem melletted allt, es olyan megoldast talalni ami mindkettotoknek jo hanem ugy akarta megoldani a problemajat hogy LEHÚZ TÉGED, elbatortalanit, rabeszel egy olyan allasra, eletre ami nem neked valo. Ez konkretan egy onzo, kicsinyes viselkedes, ami nem a szeretetrol hanem az iranyitasvagyrol, alarendeltsegrol tanuskodik. Azt pedig garantalom, hogy egy ilyen emberrel elobb-utobb garantaltan tonkrement volna a kapcsolat. Nem az eltero vegzettseg hanem az eltero hozzaallas miatt.


Szoval elhiszem hogy rossz most de konkretan jobban jartal hogy ez most jott ki es nem 2 gyerek utan egy valassal. Az meg hogy "eldob"..megis milyen megfogalmazas ez? Konkretan ordit belole az alarendeltseg es onbizalomhiany.

2021. okt. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
16%
Az iskoládat meg a munkádat jobban szereted, miért vagy kiakadva?
2021. okt. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
98%

Abszolút nem vagytok egymáshoz valók.

Ő lehúzna. Te tanulni akarsz és fenntartani magad.

Ő egy más világ.

Nincs közös perspektívátok.

Vedd sorra: te mivel töltöd az értékes idődet és ő mivel tölti.

Nem akar felzárkózni, tanulni, hogy a futár kulinmunkából kilépjen.

Inkább téged húzna visszafele= állj le, ne tanulj, ne dolgozz annyit, inkább vele töltsd a legtöbb idődet.


Nos, IQ-ban sem vagytok egy szinten. Ezek kibékíthetetlen alap tulajdonságok.

Aztán, tegyük fel, hogy leveszed a lábad a gázról, nem msz mesterképzésre, munkahelyet váltasz. A kegfogékonyabb életkorodban, amikor benne vagy a közepében, lendületben, a lehetőségek között. “Mert szereted@.


Teszem azt, egy év múlva meg eléd áll, hogy így se jó, sehogyan se jó, és szakít.

És ne hidd, hogy eszébe jutna, hogy te a karrieredet beáldoztad a kapcsolatért. Nem érdekli. Az érdekli, hogy mist legyél itt vele. Aztán meg az, hogy megunta és odébb áll.


Szerelemért nem áldozunk fel diplomát, karriert. Aki szeret, azzal együtt szeret és támogat.

Ha nem, akkor nem a te embered.

Okos légy. Hipp-hopp elszállnak az évek, a tanulási és jó munka lehetőségek. Az első a saját életed építése kegyen! Aki nem támogat ebben, az nem szeret téged.

2021. okt. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Ott lenne a hétvége, de abból meg ő nem enged, úgyhogy hiteltelen számomra ez a hiszti, hogy itt te lettél kikiáltva bűnbaknak.

De egyébként se vagytok egymáshoz valók, olyan férfi kell melléd, akinek ez a normális helyzet. Úgyse fogod tudni meggyőzni, ha már ő se azzal jött elsőre, hogy valami megoldás kéne erre kompromisszum formájában, ahol ő is változtat a hétvégéjén. Az pedig nem megoldás, hogy feladod a sok évnyi tanulást, energiát, kitartást és elmész kasszázni a h&m-be, röhej.

2021. okt. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
98%

Nem az idő a baja, hanem kevesebbnek érzi magát.

Egy valamit még véletlenül se, semmilyen körülmények között ne tegyél meg: ne menj el kasszázni és nehogy lemond a mester szakot. Inkább a pasi menjen, ha valaminek menni kell.

2021. okt. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!