Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két éves kapcsolatomnak vége....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két éves kapcsolatomnak vége. Hogyan menne könnyebben a felejtés?

Figyelt kérdés
Együtt voltam barátnömmel két évet..1 hónapja h vége lett összejött haverommal,de hogy ne legyen könnyebb egy suliba is járunk :S nah most hogyan éljem túl a napokat? Folyton rajtuk agyalok,pedig nemkéne.Sajnos nagyon szeretem még
2007. dec. 28. 02:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem a legjobb ha lefoglalod magad. Járj el szórakozni, persze más haverokkal, talán még egy helyes csajt is találsz. Persze nem egyből, és azt tudnod kell, hogy a felejtéshez idő kell. Választhatnál magadnak valami sportot, hobbyt, amit rendszeresen csinálsz, így ez is lefoglalna és új emberekkel is megismerkedhetnél. Csak ennyit tudok tanácsolni. A suliban pedig ne is vedd őket észre, ne foglalkozz velük. Tudom nem könnyű, de csak így lehet. Majd elmúlik egyszer, hidd el.

2007. dec. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szio!


Olyan a szakítás utáni napok, mintha megállna az idő! Éppen, ezért szerintem minél hamarabb állj fel és kezdj el valamit csinálni pl. valami jó kis hobby, csinálj olyasvalamit amire eddig nem volt időd. Lógj a haverokkal-persze ezek után a bizalom is nehéz! Olyan emberekkel barátkozz, akikben még bízol. Hogyan élhetnéd túl? Csak úgy, ha elkezdesz szép lassan levegőt venni, érezni a külvilág apró jeleit.Az agyalás egy ideig eltart, mindaddig marad is, amíg ebben az állapotban vagy. Valait célt tűzz ki magad elé és élj annak, nemcsak szerelmünkbe lehetünk szerelmesek, azaz egy hobbyba, munkába stb is.Minden napra találj ki valamit pl. vásárlás, foci, amit szívesen csinálsz! Suliban ne foglalkozz velü, válj semmivé, lépj ki az életükből. Ez lesz a legnehezebb!

Az a lényeg, hogy mihamarabb találd meg,ami elfoglal! Hajrá! Ezen agyalj inkább!;) Új kapcsolatba szerintem ne ugorj bele. Ahhoz,hogy beforrjon a seb még idő kell. Az idő csak úgy fog neked segíteni, úgy fog telni, ha miharabb felállsz és rájössz arra, hogy a világban annyi lehetőség van még!:)

Kitartás!

2008. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Hát nem biztos hogy fog tetszeni a tippem de nekem bevállt:P

iszonyatosan szerettem egy srácot, de szakitottunk. Utána még 1 évig kinlódtam vele... Mindennel próbálta mféltékennyé tenni, kicsit változtattam a stílusomon is hogy legyen bennem valami ujdonság,és nagyon kedves voltam vele is. Aztán annyira belemelegedtem hogy az egyik haverjával féltékennyé tegyem hoyg folyton vele vagyok hogy a végén összejöttünk:D Teljesen elfelejtettem utána és azóta is együt vagyok a sráccal, aki életem legnagyobb fogása volt!

Mindenképp jár sokat bulizni.

2008. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!