Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szülei nem engednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tamas3791 kérdése:

A barátnőm szülei nem engednek a házukba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
szétmentünk majd újra össze jöttünk, és most azt mondják legyünk boldogok meg minden, de soha nem mehetek a házukba

2021. okt. 24. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Ne menj.

Nem tettél te valamit, ami miatt nem bírnak?

2021. okt. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Cigó vagy?
2021. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Hát akkor nem ott fogtok találkozgatni. Mi ezen a bonyolult?
2021. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi az oka, de a lányom volt barátját és is kodobtam. Kétszer figyelmeztettem, hogy válogassa meg a társaságát és azt is, hogy a lányomat hova viszi el. Süket fülekre talált, ezért közöltem vele, hogy miattam találkozhatnak, de hozzám nem jöhet többet.

Mielőtt leszólnátok, nem diszkó vagy valami szórakozó helyekről van szó, hanem rosszabb, illetve az emberi társaság sem volt az elit.

2021. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok cigány

Azt nem tudják elviselni hogy szét mentünk majd újra össze jöttünk


Ez főleg az anyát zavarja meg ő volt az oka hogy szét mentünk

2021. okt. 24. 21:50
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Azt nem tudják elviselni hogy szét mentünk majd újra össze jöttünk



Ez főleg az anyát zavarja meg ő volt az oka hogy szét mentünk*



Már ne haragudj, konfliktusod volt az anyával ami lehetet akár csúnya párbeszéd is, így ki látná szívesen a saját lakásában a másikat ?? Megvagytok ti kergülve mai fiatalok..

2021. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Senki nem állította, hogy cigány vagy! Azok között is vannak normális emberek!

Sajnos, nem tudjuk, hogy az édesanyja mit átod, amiért jobbnak látta, hogy a kapcsolat megszakadjon. A kéréd, mennyi idősek vagytok? Mert bizonyos kor felett ez nagyon nem szokott már számítani!

2021. okt. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem szeretett az anyja és addig áskálódott hogy szétmenjetek akkor gondolod azóta hirtelen megkedvelt? Akkor nem mész oda és kész. Ha lesz közös életetek akkor meg majd nem látogatod a "kedves mamát". Avagy neked annyira hiányzik az anyós társasága aki utál téged vagy mi?
2021. okt. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8 nem hiányzik 😂 isten ments


Csak ez úgy meglepett hogy nem mehetek oda, eddig azt hittem felnőtt ember de most már inkább egy hisztis kislány

2021. okt. 25. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!