Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, most mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, most mit csináljak? Lehet egyszerre kettőt szeretni?

Figyelt kérdés
Van 2 srác. Az egyik a barátom már 4 hónapja. Előtte barátok voltunk. Ő idősebb nálam egy pár évvel. Jól megvagyunk, csak hát, távkapcs., így keveset találkozunk. Még nem feküdtünk le. Vár rám. :)) Szeretjük egymást! A másik meg a volt barátom. Ő velem egyidős. Tavaly jártunk. Vele vesztettem el. Aztán dobott..Sokáig nem tudtam elfelejteni. Végre sikerült, amikor összejöttem a jelenlegi barátommal. De erre előállt azzal, hogy nagyon megbánta a szakítást..és újra akarja kezdeni. Tényleg látom rajta, hogy komolyan gondolja. Nagyon szeretett. És én is nagyon szerettem. És most ez teljesen összekavart...:S nem mondom, hogy nem érzek semmit az ex iránt, de nem azt, amit a jelenlegi iránt. és ha nem lenne a mostani barátom, akkor szerintem újrakezdeném vele...:S mi lenne a legjobb megoldás? mert én már nem tudom..:(
2008. dec. 12. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad a régi kapcsolat foszlányaiba kapaszkodni. Ha engem kérdezel, nem érné meg újrakezdeni vele, semmi pénzért. Te magad is kimondtad, hogy bár nem közömbös még számodra az ex, nem érzed azt iránta, mint a jelenlegi iránt. Te már lezártad ezt a történetet magadban, nehezen, de lezártad, ne bolygasson bele a lelkiállapotodba az exed.Ha nem lenne a mostani barátod, valószínűleg tényleg újrakezdenéd a régivel, mert jobban tetszene a gondolat, mint a magány, és mert a régi képekbe kapaszkodsz, hogy "hátha ugyanolyan szép lesz vele minden, mint az elején", stb. De VAN ez a jelenlegi barát, és szereted őt. Szerintem nem kérdés, mi a megoldás: ne nézz hátra, felejtsd el az exet. Mondd meg neki, hogy köztetek már tényleg mindennek vége, és mostantól csak előre nézz. Remélem, tudtam segíteni.
2008. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen, köszi a gyors választ. :) De az a gáz, hogy valahol még szeretem... valahol... vagy lehet, hogy csak azért, mert ő volt az első? de most újra eltudnék vele képzelni mindent.. ma is vele álmodtam á... meg azt mondta, h vár, amíg nem szakítunk (arra várhat..), meg majd szóljak, ha szakítottam, és akkor ő is szakít, ha lesz valakije, és jah... De a jelenlegiről meg 1,5 évig álmodoztam... erre itt van.:) úgyahogy... akkora hülye vagyok, komolyan. Megbeszéltük az exszel, hogy találkozunk. Vigyem a barátnőmet is, hogy még véletlenül se történjen semmi?
2008. dec. 12. 13:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass a szívedre.......
2008. dec. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Első hozzászóló vagyok. Szerintem nem jó ötlet találkozgatni az exeddel. Az, hogy vele álmodtál, az azért van, mert összekavart téged, és ez a fantáziádra is hatással van. Az exedet önzőnek találom, hogy mindent úgy akar, ahogy neki jó (kézpénznek tartja, hogy szakítasz érte a jelenlegivel) emlékeztet az én exemre, aki egy nagyon gáz alak volt... Verd ki őt a fejedből! Tudom, hogy valahol még szereted, de ez már nem az, ami régen volt. Lehet, hogy újra el tudnál vele képzelni mindent, de a képzeletre, az álmodozásra nem szabad hagyatkozni. A valóság sajnos ridegebb. Elképzelhető, hogy azért is összezavart ez, mert ő volt neked az első. De hidd el, szerintem ennek így már nincs értelme. Én a helyedben el sem mennék a találkozóra, se barátnővel, se a nélkül. Inkább lemondanám. A jelenlegi párodra koncentrálj...


Én is sokáig hittem abban, hogy a régivel még minden jó lehet, de a végén már odáig elfajult az egész, hogy elvesztettük az emberi méltóságunkat, még kezet is emelt rám, nem is egyszer... Ne akard, hogy veled is ez, vagy hasonló legyen.


Megkérdezhetem, hány éves vagy?

2008. dec. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod, hogyha nem jöttél volna össze a mostani pároddal, akkor újra felkeresett volna az exed? Szerintem nem!...Ha eddig megvoltál nélkule, akkor mi a probléma?Lefekudtél vele, aztán dobott. A párod meg vár rád!....Szerintem se nézzél hátra, én sajnos egyszer hátra néztem, és nagyon megbántam, csak többet szenvedtem! Ezt viszont te ne akard, tartsd ki a párodnál, biztos szereted őt.

Sok sikert!

2008. dec. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszolo vagyok;és én se találkoznák vele, meg ha ott a barátnőd is, mert úgyis sikerulne neki magába bolondítani, nagyon rosszul járhatsz, ha elmész és találkozol vele. Nem tenném a helyedbe. Hisz ott a párod :)!
2008. dec. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól sikerült felkavarnia a régi dolgokat a régi párodnak.Végre túl voltál rajta, van egy új akit szeretsz. Koncentrálj az újra, hagyd a régit csak az emlékek játszanak az elméddel. El fog múlni ha az újra összpontosítasz. Ha simán kidobott miután neki adtad a szűzességedet akkor ezután is kidob. Honan tudod hogy nem csak azt akarja hogy eldobd az új pasit. Rosszul esik neki hogy túl vagy rajta, és most vergődik. SOHA NE NÉZZ VISSZA. Az újrakezdések már nem olyanok mintha tiszta lappal indulnátok.
2008. dec. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Srapnel ***** válasza:
80%

Komolyan, mint valami taktikai társasjáték. Látom magam előtt a trend-grafikonokat és a statisztikai mérleget.


Szerintem legyél egy-két hetet egyedül (hogy ne befolyásoljanak a fiúk és le tudjon tisztulni a dolog), magadban és gondolkodj, hogy mit is akarsz. Magadban kell meglelned a választ, mi nem tudjuk megmondani, mit tegyél.

2008. dec. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is pontosan a te helyzetedben vagyok, tökéletesen megértelek!Szerintem se találkozz vele, nagyon nehéz ezt kimondani és ebbe belegondolni, én is legszivesebben találkoznák az exemmel, de az eszedre halgass, ne a szivedre, nehéz de muszaj! Lecserélnéd a biztosat a bizonytalanra?
2008. dec. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi szépen mindenkinek.:) tényleg jobb lenne nem talizni, de szeretnék vele jóba lenni. CSAK barátként, mert eddig az összes volt pasimmal rosszba voltunk eleinte, aztán most már tök jóba vagyunk.. és vele is ezt szeretném.

egyébként 16 vagyok.

2008. dec. 13. 01:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!