Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom folyton elnyom a "beszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom folyton elnyom a "beszélgetésekben". Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bármilyen idétlenül hangzik, de most majdnem sírok. (49/N)

Most volt az, hogy már tíz perce hallgattam őt miután mar visítani tudtam volna a feszültségtől, annyit jegyeztem meg, belevágva a mondanivalójába, hogy "De jól elbeszélgetsz te magaddal!" -és kinyomtam a telefont. Utána még négyszer rányomtam. Majd végül felvettem, annyit mondott csak h a k anyámat. Szóval a lényeg az neki nem ment át.


A következő szokott történni:

Elkezd beszélni arról, hogy mit tapasztalt, és mire jött rá, vagy milyen kérdések merültek fel benne. Én belelkesedek, milyen szuper téma, és hozzátenném a magam gondolatait. Na itt kezdődnek a bajok. Valahol szünetet hagy, kérdi "Ugye?" "Itt vagy még?!" erre megszólalok, hogy igen, belekezdek a beszédbe, de rámförmed, hogy "Hagy mondjam már, mert elfelejterem...", és még folyamat beszél 5-10-15-30 percet. Monologizál. Aztán van úgy, hogy ezután el is köszön!!!, van, hogy megkérdi mit akartam, ekkor én vagy emlékszem még, vagy nem, vagy van még kedvem hozzászólni a témához, vagy nincs.

Ha beszélhetek, utána úgy hallom, mintha szomorúbb lenne, mint amikor elkezdte a mondandóját.


Úgy érzem, hogy utálja, hogy egyáltalán vannak gondolataim, vagy hozzá tudok szólni bármihez.


Nem kíváncsi rám! Azaz a gondolataimra. Pedig én azzal azonosítom magam, a szellememmel.


Úgy érzem, már nem szeret ENGEM. Csak a testemet, meg a fülemet, a főztömet, amit én nyújtok neki, de nem ENGEM.


Úgy érzem magam lassan, mint egy szingli akinek van egy hatalmas cicája akit szerethet... :(



2021. okt. 27. 14:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
15%
Szellemek nem leteznek!
2021. okt. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Uh, ismerős. A nárcisztikus exem csinálta ezt. És tényleg nem szeretett, csak szüksége volt rám a saját céljaihoz.
2021. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Mindenben ilyen önző amúgy...?


Rohadt idegesítő, amikor felhívnak, majd nem hagynak szóhoz jutni.


A qrvaanyázás után meg nemhogy nem főznék rá többet, de a telefonját nem venném fel. Ez végképp nem fér bele. Így bepöccen, mert nem tetszik neki az igazság, hogy egy erőszakos f*szkalap? Hát sajna.

2021. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nem, nem mindenben önző. Csak ebben. Sőt, ha az egesz kapcsolatunkat nézzük nagyon is önzetlen. Rendkívűl törődő elhalmozó. Egyszerűen csak ez... ebben önző. Es ezért sem értem, komolyan. Talan én kommunikálok rosszul...?
2021. okt. 27. 14:33
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Ne utalgass rá (telefon kinyomkodásával), hanem nyíltan mondd meg neki, mint ahogy itt leírtad. Nem hiszem hogy lenne javulás, meg a k anyázás után nincs is értelme erőltetni tovább, de egy értelmes kapcsolatban majd ezt csináld.


És biztos hogy nem most kezdte el, hanem már az eleje óta csinálja, csak most lett eleged ebből. Kapcsolj és lépj előbb legközelebb.

2021. okt. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
80%
Drága, én nagyon nagyon szeretlek téged, de mostanában rendszeresen előfordul, hogy nem tudok szóhoz jutni melletted, holott nekem is lennének fontos gondolataim, amit szeretnék veled megosztani. Ez rendkívül elszomorít engem, úgy érezem, hogy nem vagyok fontos a számodra. Te nekem nagyon fontos vagy, de az is rendkívül fontos, hogy hogy telik az életem melletted, mivel nekem is csak egy életem van. Ha folyamatosan szomorú a teszel, akkor kénytelen leszek én gondoskodni magamról, de akkor ehhez már rád nem lesz szükség! Oké drága? Na kérsz egy kis teát, kávét?
2021. okt. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
6# Kicsit óvodás nyelvezet, de a lényeget leírtad: kommunikálni kéne. Nem kinyomni meg elküldeni egymást a k anyjába.
2021. okt. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
76%
Azért azt hozzátenném, hogy nem a hölgy küldte el az erőszakos urat az anyjába, pedig... hát na.
2021. okt. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%

8# Azért a négyszer egymásutáni telefon kinyomás felér egy anyjába elküldéssel, nem?


Engem rohadtul idegesít a telefon szándékos és demonstratív fel nem vevése vagy beszélgetés kinyomása, nem mellesleg, honnan tudod, mit akar a másik, ha esélyt sem adsz neki. Nálam ez már szakító ok...

2021. okt. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
74%

Telefont kinyomni meg kvaanyázni nem, nem ugyanaz. A hapsi azért hívta ötödjére is, hogy elküldje az anyjába.

Erőszakos önző f*szkalap.


Esélyt sem ad a hapsinak, hogy nem veszi fel a telefont? Miután sokadjára esélye nem volt megszólalni, mert a hapsi tolja, tolja majd leteszi?? Hát elnézést. Minek vegye fel? Hogy hallgassa újra a litániát csendben vagy hogy elküldjék az anyjába? Ötödjére is kár volt felvennie.

2021. okt. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!