Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlzás ha a barátom ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzás ha a barátom ennyire érdeklődik a dolgaim felől?

Figyelt kérdés
Ha nem veszem fel időben az időben akkor kérdezi, hogy mit csináltam. Mondom neki a wcn voltam, akkor tovább kérdezi, hogy kis vagy nagy dolog volt-e. Ha mondom netezek, akkor kérdezi pontosan milyen oldalt nézek a neten. Ha lerakom a telefont azzal az indokkal hogy wcre kell mennem, akkor is megkérdezi, hogy biztos odamegyek-e, nem direkt rakom-e le a telefont.
2021. okt. 27. 20:35
1 2
 1/14 One 77 ***** válasza:
93%
Én abszolut túlzásnak tartanám, de biztos van olyan aki ezt elviseli. Szóval inkább az számít szerintem, hogy téged zavar-e. Ha igen, akkor jelezd neki, hogy neked több privát szférára van szükséged, legyen szíves ezt tiszteletben tartani.
2021. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Durva túlzás! Mindenkinek van privát szférája, amiket felsoroltál egyikhez sincs semmi köze.
2021. okt. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Ez az első ilyen számonkérésig lenne a "barátom". És azt mondanám neki hogy igen, direkt rakom le a telefont. Sőt, direkt is tiltom le, nehogy félreértse és azt higgye véletlen volt és újra próbálkozzon.
2021. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Beteges. De te is, ha elvoseled.
2021. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Kapcsolat eleje?
2021. okt. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Fotózd le a kis barnàt, küld el neki ,hogy ott a fiad 😆


Komolyabban:

Ez fàrasztó lesz egy idő utàn

Utána pedig terhelő, és irritàló

2021. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Már megint te?
2021. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Jézusom...
2021. okt. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Mi szukseged van egy ilyen baratra?
2021. okt. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Paranoid a párod! Ez egy mentális betegség, amit kezelni szoktak…
2021. okt. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!