Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdeklődik a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklődik a barátom a dolgaim iránt?

Figyelt kérdés
Én mindig érdeklődöm minden apó dolga felől, érdeklődöm, meghallgatom (akkor is, ha engem annyira nem érdekel. pl számítógépe játék, de tudom, hogy jól esik neki), az én életemben pedig bármilyen fontos dolog történik, minthale sem sza... Pl. nyelvvizsga után nem kérdezi meg, hogy hogy ment, milyen volt, a kutyám beteg volt, mondtam neki, hogy itt az állatorvos, utána rá sem kérdezett, hogy hogy van a kutya... Vagy családi programok után, hogy mit csináltunk stb... Ez engem nagyon zavar. Már szóltam neki többször, olyankor érdeklődik úgy ahogy, aztán újra abbamarad... Már volt, hogy szakítani akartam vele, de ő nem akarta, szinte könyörgött, hogy ne. Most akkor mi ez? L23
2018. máj. 30. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Ezt azt hiszem már kiírtad és továbbra sem értem, miért vagy még vele.
2018. máj. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még nem írtam ki, ez az első kérdésem ebben a témakörben az oldalon.
2018. máj. 30. 14:03
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Egyáltalán nem szeret, szexre kellesz. Miért vagy még vele?
2018. máj. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen ugyanez megy nálunk, még a korom is ugyanannyi, mint a tiéd. Én leültem vele beszélni, megmondtam neki, hogy meddig adok haladékot, hogy változtasson, ha addig nem látom, hogy tenne érte, akkor szakítani fogok (ha könyörög, akkor is, fő a következetesség). Becsületére legyen mondva, látom, hogy igyekszik változtatni, bár igen kevés az amit eddig látok. Hát, meglátjuk.
2018. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

Nem mindegy az neked?


Úgyis vele, vagy most mégis milyen választ vársz? Te is tudod, hogy mi van a háttérben, felesleges volt a kérdésed.

2018. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egész egyszerűen nem érdeklik őt a dolgaid. Jobb lenne ha megjátszaná, vagy mit vársz tőle? Lényegében elég tipikus a story, annyi a szitu, hogy párodat már nem érdekled, de ezt a számára kényelmes, egyoldalú kapcsolatot nem akarja eldobni, jól esik neki, hogy van aki foglalkozik vele, akivel ellehet, de ő már nem erőlteti meg magát, mert annyira már nem érdekled, amíg te ezt tűröd, addig ezt fogja csinálni.
2018. máj. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem érdekled, ennyi.


Kérdés, ezt meddig viseled el.

2018. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6%

Nem lehet elvárni, hogy "cserébe" érdeklődjön irántad egy fiú. Ha nem érdekesek a dolgaid számára, nem érdemes ránevelni erre, mert maximum eljátszaná többé vagy kevésbé hihető módon az érdeklődést.


A férfiak nagy része számára a nők mindennapi dolgai nem túl izgalmasak, de azért akkor is lehet érdekes és szórakoztató a beszélgetés. Az én barátnőmmel sem történik általában semmi különös, de jól tudunk beszélgetni mindenféléről, filmekről, emberekről, tervezgetni, ötletelni, röhögni, egymást vagy másokat elemezgetni. Ha ez nincs meg két ember közt, akkor ott valószínűleg csak a szex vagy valamilyen materiális kötelék alkotja az összetartóerőt. Ezt el kell döntened, jó-e neked. Szerintem légy olyannal, akivel jó beszélgetni, aki általában szeret veled lenni akkor is, ha épp nincs szex.


41F

2018. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs benne érdeklődés, azt nem lehet kikönyögni, kikényszeriteni se.

As szakitáshoz meg elég egy akarat

2018. jún. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!