Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdeklődik irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklődik irántam a barátom?

Figyelt kérdés
Ha megkérdezem milyen napja volt, elmondja h "szar", el sem meséli, vissza sem kérdez, pedig én szívesen elmesélném neki merre jártam aznap. Múltkor is sokat dolgozott, fáradt volt, észre sem vette h a kedvéért szépen kiöltöztem, ahogy megbeszéltük odamentem a munkahelyére, besütöttem a hajam, sminkeltem, mivel rég találkoztunk, gondoltam kicsit kicsípem magam neki, miatta. Annyi érzelem volt benne mint egy szeletelt kenyérben... Oké h fáradt, teljesen megértem, de attól még lehetne egy kicsit kedvesebb, érdeklődőbb... Hiszen nekem szünetem van, de itt aludt, és felkeltem vele korán, csináltam kávét, kikísértem, de ugyanolyan közömbös volt :/
2014. júl. 11. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán azért mert nem szeret?
2014. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hű hozzád?
2014. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tudtommal igen, de sokszor kaptam már hazugságon, és a munkája meg a sport miatt nem tudunk sűrűn találkozni :/

talán nem hű hozzám? :O

2014. júl. 11. 20:54
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
azért nem kell nagyon beleélni magad, hogy nem szeret... lehet depressziós, lehet, hogy folyamatosan megalázzák. nem minden ember annyira szenvedélyes, hogy csak a másikért él.
2014. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eddig sem volt olyan forrongó és szenvedélyes, de most NAGYON közömbös. Rosszul esik h cseppet sem érdeklődik irántam :/
2014. júl. 11. 21:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ritkán találkoztok,és mégis közönbös akkor valami nincs a rendjén.Mindig nem lehet fáradt,ezt vele beszéld meg !Remélem sikerül!Sok sikert.
2014. júl. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért aki szeret valakit az nem így reagál, lehet akármennyire lehangolt vagy depressziós. Vagy akkor minimum a párjánál keresne megnyugvást ha tudja hogy megérti és fontos neki a kapcsolat is... itt valami gubanc van.
2014. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon úgy jön le, hogy talán nem is szeret igazán. De a legjobb lenne, ha elmondanád neki, hogy mit vettél észre, és hogy ez bánt téged.

Ha nyitott és elmondja az okát, szeretne javítani rajta, akkor talán meg tudjátok beszélni. Ha közömbös marad és nem foglalkozik a problémáddal, akkor nem éri meg küszködni a kegyeiért.

2014. júl. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BlueCat1992 ***** válasza:
azért nem mert world of warcraft ozik és az ork lányok jobban tetszenek neki.
2014. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!