Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom sosem érdeklődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom sosem érdeklődik felőlem. Lehet ezen javítani vagy a szakítás marad?

Figyelt kérdés

Január óta vagyunk együtt. Eleinte jól megvoltunk. Máshogy viselkedett mint mostanában. Szüleimnek is bemutattam, szóval tényleg nem volt semmi probléma.

Néhány hete kezdődött, hogy abszolút soha semmit nem kérdez rólam. Kevesebbet is beszélünk már, mert egyoldalú az egész. Én mindig megkérdezem milyen napja volt meg az egyéb dolgait, problémáit, amik mostanában vannak, ezeket elmondja. Majd ha én is leírom a napom vagy felhozok egy témát teljesen megakad a beszélgetés mert nem reagál rá semmit. Sosem kérdezi meg hogy vagyok, hét elején beteg voltam, annyit nem írt hogy jobbulást. Ma voltunk családdal kirándulni, azt se kérdezte meg merre voltunk, pedig szívesen meséltem volna neki. Vagyis belekezdtem de megint semmit nem reagált. Nagyon bánt ez, hogy nem érdekli semmi, ami velem kapcsolatos. Már a héten jeleztem ezt neki, de azt mondta szerinte semmi gond nincs a kapcsolatunkban és össze is vesztünk mert szerinte én rosszul gondolom. Pedig nem igaz hogy nem érzi.. Megmondom őszintén én már hétvégén szakítani akartam vele. Nekem nem megy így hogy sz*rik rám. Nagyon egyedül érzem magam ilyen téren. Mit gondoltok? Lehet valahogy javítani ezen a dolgon még vagy szakítsak vele?

Kíváncsi vagyok kívülálló emberek véleményére, azért írtam ki a kérdést. Ki mit tenne, esetleg ha volt ilyen helyzetben akkor köszönöm ha megosztja velem. :)

23N


2018. máj. 27. 22:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez így minden, csak nem egy kapcsolat. Szakíts.
2018. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
81%
Ez kétemberes dolog. Ha ő nem nyitott, akkor nincs miről beszélni. Jogosan esnek ezek rosszul és érthető,hogy magányosnak érzed magad. Voltam hasonló helyzetben és szakítottam. Nem bántam meg, mert olyas valakit találtam, aki képes odafigyelni rám, ahogy egy kapcsolatban kellene.
2018. máj. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben egyet kell értenem veletek. Tényleg nagyon a levegőben van a szakítás részemről. Főleg hogy szóltam is hogy változtasson, de az sem érdekli. Mentek a zöldek természetesen!
2018. máj. 27. 22:18
 4/31 anonim ***** válasza:

Miért nem ülsz le vele és beszéled meg az egészet? Valahogy úgy szép nyugodtan, hogy úgy érzed gond van és akkor elmondhatnád ezt és megkérdezhetnéd, hogy miért nem érdeklődik vagy mi változott a részéről?


Érdekes ez a szakítósdni, mindenki ezt tanácsolja amint az egyik fél problémáról számol be. Persze az a fél is érdekes, mert ilyenkor általában a problémás oldal van kihangsúlyozva és a jó részt meg tipikusan elhallgatják. Nem feltétlenül rosszból vagy befolyásolásból, hanem mert arra ilyenkor nem jut idő, hogy kifejtsék vagy az magánügy. Vagy éppen a panaszkodó fél is szeretne megerősítést kicsikarni az emberekből, amit aztán felhasznál később :)


Na de valamiért csak vele voltál január óta. Valamiért csak összejöttél vele.


Persze nem kötelező senkivel sem maradni, csak felvetem ezt a nagyon buta és maradi ötletet. Tudom azért, hogy a szakításé a jövő és haladni kell a korral :D

2018. máj. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Szeretem őt. Azt mondja ő is engem. Én tényleg mondtam neki hogy ez zavar engem. Nehogy már olyan nagy elvárás legyen hogy megkérdezze hogy vagyok. Vagy ha leírom neki a napom, akkor reagáljon rá valamit. Ezek szerint sosem érdekli velem kapcsolatban semmi. Szerinted ez jó érzés? Vagy hányszor kérjem meg hogy változzon? Közös programunk sincs mert ő azokat sem szereti. Akkor miről beszélgessek vele? Az időjárásról?
2018. máj. 27. 22:31
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor kalap-kabát.
2018. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
0%

#4-es vagyok

Igen, akkor az egész az én hibám. Bocsánat hogy felvetettem. Te már hoztál egy döntést és utána megkérdezted, de a kérdésben is csak megerősítést vársz és azt már megkaptad. Abba már nem akarsz belegondolni hogy mi változhatott a másikban vagy talán hogy a férfiak nehezebben boldogulnak az érzelmi problémáikkal, mivel gyakorlatilag és elméletileg is tilos sírni, vagy tilos összetörtnek mutatkozni nők jelenlétében.


Szóval hajrá és tégy akkor amit akarsz. Meg jöhet majd a "Hogyan szerezzem vissza?" meg hogy "Meg tud még nekem bocsájtani?" kérdés is, ott is majd lesznek biztos lelkes válaszolók akik elmondják az aktuális nők lapja alapján miért érdemes szakítani és miért kell elmenni minél több férfival lefeküdni minél előbb, hogy aztán boldog, kiteljesedett nőknek és anyának érezhessétek magatokat

2018. máj. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is egyszerű kérések miatt lett vége a kapcsolatnak :) Ha alap dolgot nem tud teljesíteni a másik akkor én nem tartom kellőnek a kapcsolatot.


Amúgy nálunk exemmel ilyen a dolog:)

Megkérdezem 3-4 havonta hogy mi van vele, leírja a történetét nem kérdez kb semmit, ilyenkor pedig elköszönök mert nem akarom zavarni:)

A fentiek alapján nem sokban tér el a tiétek ettől, csak ti ugye együtt vagytok.

2018. máj. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Én azt is kértem tőle,hogy nyugodtan mondja el ha baja van velem, esetleg ha nem akar velem lenni azt is elmondhatja. Azt mondta nincs semmi baja velem. Pedig változtatnék, de nem tudok egyszerűen mit tenni már. Szeretem őt az igaz. Belementem hogy ne menjünk soha sehova, hogy ünnepekre ne legyen ajándék, azt is elviseltem egy ideig hogy abszolút szarik rám, nem tudom mi kéne még. A héten is találkoztunk, és csodálkozik hogy nem vagyok lelkes. Ha folyamatosan ezeket kapom amit leírtam, egy idő után belefáradok. Egyébként nem tagadom, hogy nekem is vannak hibáim, nem vagyok tökéletes.. Hidd el ha szakítok biztosan szörnyen fogom érezni magam, de nem nagyon bírom hogy így is sírok lassan minden este..
2018. máj. 27. 22:46
 10/31 A kérdező kommentje:

Bocsi, az előzőt a hetes válaszolónak írtam. Oké, ha találkozunk akkor még egyszer elmondom neki a dolgokat ami bánt. Ennyit még megér a dolog. De fogy a türelmem.


#8: Igen szó szerint nálunk is ez van. Én is szoktam írni hogy bocsi akkor nem zavarlak, ha írok neki sokat és egy sort nem válaszol. Erre az a válasza hogy nem zavarom, meséljek. Kössz.

2018. máj. 27. 23:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!