Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Tudom, hogy már sok ilyen kérdés van és nagyon megosztók a vélemények.

Engem nagyon idegesít, hogy a párom folyamatosan ismeretlen lányokat(egyszerű emberek, nem celebek) követ be instagramon. A múltban volt, akikkel beszélgetett is, emellett persze lájkolgatja a képeiket (amik elég kirívóak). Múlt héten volt egy nagy veszekedésünk, amiből majdnem szakítás lett, de más dolgok miatt. Sikerült megbeszélnünk.

Többször utaltam már rá, hogy undorítónak tartom, hogy amíg én pl. vacsorát készítek neki, vagy takarítok addig ő ezeket a lányokat jelölgeti, mert lerombolta vele az addig egészséges önbizalmam. Nekem inkább az esik rosszul, hogy tudja hogy engem bánt hiszen már többször tettem rá megjegyzést, utaltam rá, plusz most volt az első nagy veszekedésünk (majdnem 3 év után) és most kellene egymásért küzdenünk, ő mégsem hagyja ezt abba. Jogosan esik rosszul?



2021. okt. 28. 09:47
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, nagyon kedves vagy köszönöm! Tényleg nem házisárkánykodni, vagy parancsolgatni szeretnék, de nekem ez ilyen formában nem fér bele.


Nagyon köszönöm a többi választ is!

2021. okt. 28. 14:28
 12/32 anonim ***** válasza:
91%
Mondd meg neki, ha csak ilyen szinten áll szellemileg, hogy ismeretleneket jelölget, akkor neked ő nem kell. Nem felnőtt ember viselkedése, amit csinál. Hagyd ott.
2021. okt. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
74%
Engem ha ismeretlen bejelöl, rögtön megkérdezem tőle, honnan ismer.
2021. okt. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Igazad van, utolsó előtti.

És én is mindig megkérdezem az ismeretlenektől, hogy honnan ismerjük egymást. :)

Köszönöm

2021. okt. 29. 12:46
 15/32 anonim ***** válasza:
39%
minek jelöltök egyáltalán vissza ismeretlen embert?
2021. okt. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Inkább arra válaszoljál, miért vagy vele?
2021. okt. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 Lestat_626 ***** válasza:
92%

Kezdjük a legelején a legfontosabbal: teljesen jogos, hogy rosszul esik a dolog. Az, hogy valakinek mi esik rosszul és mi nem, nem tudja befolyásolni, ha így érzel, hát így érzel.

Ha ezt a párodnak többször is szóvá tetted, elmondtad neki, hogy nem esik jól, hogy ezt csinálja, akkor egyszerűen nem érdekli, hogy érzel. Úgy tűnik fontosabb neki a tevékenység, mint az, hogy ezzel megbánt téged. Ha meg azt mondja, hogy nem olyan nagy dolog ez és nem jelent neki semmit, akkor miért csinálja és főleg miért nem hagyja abba, ha a párjának ez nem esik jól?

Te tudod el akarod-e ezt viselni. Arra figyelj, hogy az efajta érzelmi abúzusnak hosszútávon csúnya hatása lesz rád, az önértékelésedre és a saját magadról kialakított képre, illetve arra, hogy hogyan fogsz a későbbiekben más férfiakhoz állni.

2021. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. nov. 1. 17:51
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

A virtuális flörtölés is flörtölés, ami bármikor realizálódhat. Nem elégíti ki a kapcsolatotok. Nem hajlandó lemondani róla.

Téged ez sért, megaláz, rombolja az önbizalmadat, önbecsülésedet.

Én már rég a kezébe nyomtam volna a porszívót, fakanalat.

Amíg te vezeted a háztartásd, addig ő csajozik.

Kell ez neked?

2021. nov. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

“mivel elég megosztó a téma”


Divattá vált a “megosztó” kifejezés. Abszolút értelmetlen. Minden embernek saját világlátása van, aszerint alkot véleményt adott dolgokról, különbözőt részben-egészben másokétl. Ez természetes. Ez még nem osztja meg az embereket.

2021. nov. 2. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!