Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Tudom, hogy már sok ilyen kérdés van és nagyon megosztók a vélemények.

Engem nagyon idegesít, hogy a párom folyamatosan ismeretlen lányokat(egyszerű emberek, nem celebek) követ be instagramon. A múltban volt, akikkel beszélgetett is, emellett persze lájkolgatja a képeiket (amik elég kirívóak). Múlt héten volt egy nagy veszekedésünk, amiből majdnem szakítás lett, de más dolgok miatt. Sikerült megbeszélnünk.

Többször utaltam már rá, hogy undorítónak tartom, hogy amíg én pl. vacsorát készítek neki, vagy takarítok addig ő ezeket a lányokat jelölgeti, mert lerombolta vele az addig egészséges önbizalmam. Nekem inkább az esik rosszul, hogy tudja hogy engem bánt hiszen már többször tettem rá megjegyzést, utaltam rá, plusz most volt az első nagy veszekedésünk (majdnem 3 év után) és most kellene egymásért küzdenünk, ő mégsem hagyja ezt abba. Jogosan esik rosszul?



2021. okt. 28. 09:47
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt idő kérdése, amíg az egyik lájkoló vagy követő vissza nem ír neki és az események onnantól kezdve mennek maguktól! Ezt várod?


Ha én szeretnélek, nem más lájkolgatnék, hanem veled foglalkoznék! Egy ilyen egyszerű!

2021. nov. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos válaszokat!
2021. nov. 11. 10:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!