Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme fiatalként úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme fiatalként úgy kapcsolatban maradni, hogy szereted a másikat, de nem vagy szerelmes?

Figyelt kérdés
Adott egy kapcsolat, amelyikben az egyik fél szerelmes, de a másik fél nem az. Ennek ellenére nagyon szereti. Fiatalok még mind a ketten. Érdemes várni?, hogy kialakul? Már 3 hónap eltelt.

2020. ápr. 28. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne várj. Mire észbe kapsz hozzámentél/feleségül vetted és van 3 gyereketek. Ne maradj benne valamiben azért, mert jobb, mint egyedül. Ne hitegesd a másikat.
2020. ápr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 exelant ***** válasza:
49%
Erre én is kíváncsi leszek , melyik csoport lesz a nagyobb. Én is sok mindenkivel beszélgettem már erről a témáról. Nekem több férfi is arról beszélt, hogy ő felnőtt , érett, és sokat csalódott férfiként már nem tud, de nem is akar szerelmes lenni már, nem akar komoly kapcsolatot őszintén szólva. Mások pedig erre, mikor elmeséltem ezeket a válaszokat a szerelem kérdésére, hogy nekem férfiak ezt válaszolták, azt mondták, férfiként is, nem csak nőként, hogy ez csak duma, ha valami moccan benned, ha megvan a kémia, ha vonz, kívülről és belülről is valaki , lehetsz még szerelmes életed folyamán bármikor, függetlenül attól, hányszor csalódtál, van e gyereked vagy nincs...satöbbi... legfeljebb nehezebben nyílsz meg, de ki ne jelentse senki sem, hogy ő már nem lesz szerelmes, mert adódhat még mindenki életében az, hogy lesz, ez saját magán múlik, ki engedi ezt ki nnem magában érvényesülni.... erre nekem azok közül a férfiak közül pedig azt mondta az egyik, aki azt mondta, hogy ő már érett férfiként úgy érzi, hogy soha nem lesz szerelmes, ő már csak barátot keres, hogy ez márpedig lehet így, és ezt egy nő is, mint például én is, nem érheti meg, ő már ebben a témában más nővel is vitatkozott, hogy lehet e egy férfi , főleg idősebb fejjel szerelmes vagy sem...tegnap nekem viszont épp egy 55 év körüli férfi mondta, hogy az ember nőként és férfiként is lehet bármikor szerelmes, ha OLYAN emberrel találkozik, aki ezt kihozza belőle.... nem tudom.... férfi mondta nekem, akii már viszont úgy érzi, hogy ő nem fog tudni ezután sohasem szerelmes lenni, hogy ő attól még, őszinte, mély szeretettel szeretne nőt szeretni, s ha megtalálná élete párját, akkor ő ezzel az őszinte mély szeretettel (de ezek szerint szerelem nélkül) szeretné a hölggyel leélni az életét, tehát van ilyen kedves kérdező, amit te kérdeztél itt....
2020. ápr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Szerintem az adott embertől és a párkapcsolattól függ. Nem mindenkinek ugyanazok a dolgok fontosak egy párkapcsolatban. Nyilván haa szerelem olyan dolog, ami fontos az embernek, az ne maradjon ilyen kapcsolatban. akinek viszont nem az (és nem feltétlen kell, hogy az legyen), akkor maradjon.

Én mondjuk személyes véleményem szerint nem maradnék, tekintve hogy fiatalok az illetők, illetve rövid kapcsolat, tehát nem olyan komolya kötődés sem én nem maradnék benne, de kinek hogy.

2020. ápr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első kapcsolatom nagy szerelem volt de a korkülönbség miatt nem működött. Ezért belemenekültem egy olyan kapcsolatba, ahol egyidősek voltunk (19)a srác nagyon szerelmes volt, nekem csak szimpátia. Fél évig voltunk együtt, nagyon nem működött. Mostani párommal 5 hónapja vagyunk együtt, és szerelmesek vagyunk mindketten. Csodálatos érzés, teljesen más mint az előző. Szerintem ha bizonytalan vagy (és gondolom ha ide irsz, akkor az vagy) akkor inkább lépj. Én fél évig voltam szingli, de teljesen megérte a mostani barátomra várni. 20L
2020. ápr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha felmerül benned a kérdés akkor nem. Sztem a szerelem erősen szubjektív, valaki szerelemnek nevezi ha van fizikai vonzalom és elköteleződés. Nekem egyszer voltak pillangóim tiniként még de el se tudtam volna képzelni hogy lefekszem a szerelem tàrgyàval, vagy épp csak csókolózunk. Viszonzatlan volt és beteljesületlen. Az azt követő két kapcsolatom kb ilyen miért ne alapon jöttek de egyikükhez sem vonzódtam testileg különösképpen. A mostani pàrommal fél éve vagyok együtt és költözünk össze. Nincsenek pillangók de van szex és jó szex és közel érzem magamhoz sokszor. Szerintem vele tudnék pl csalàdot tervezni és nekem ez a fontos most. De pl ebben az esetben nem merült fel hogy jaj miért nem vagyok szerelmes, sztem úgy mint az elsőbe kb sose leszek. Fm
2020. ápr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sosem!
2020. ápr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmilyen életkorban nem szabad ilyen kapcsolatban maradni és nem is fog működni. Előbb-utóbb úgy is jön a kifelé tekintgetés, megcsalás, szakítás. Amint belép valaki az életedbe akinél csak egy icipicit is több érzelem van mint a párod felé azonnal el fogod hagyni és nagyon is jól teszed. Energiát sem fogsz tudni fektetni a kapcsolatba igazán ha nincsenek erős érzelmek.

Eleve összejönni sem kellene olyannal akivel nem vagytok halálosan szerelmesek mert semmi garancia nincs rá, hogy lesz szerelem. Ami 3 hónap alatt nem alakult ki az sosem fog.

2020. ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!