Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság ennyit számít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság ennyit számít egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

A helyzet elég érdekes, de azt hiszem már minden napos...

Nemrég elkezdtem levelezni egy sráccal, hamar jóba lettünk, mivel közös az érdeklődés. Egészen addig, amíg el nem kezdett behálózni, nyomulni rám, én meg kis naiv bele is zúgtam.

A történet innen lett érdekes. Gyanús lett hogy szinte taszít magától, meg nem is. Hamar ki is derült hogy neki barátnője van... Szeretett volna lefeküdni, még ezek után hogy ez kiderült, azaz én derítettem ki. Szerinte -mi nagyon jóba vagyunk- de szerintem meg csak meg akar kapni és kész, ennyi.

Persze azt már mondanom sem kell hogy ezzel mennyire tönkretett engem, egyszerűen nem bírtam feldolgozni a történteket, plusz itt voltak még a többi bajok is, így a pszichiátrián kötöttem ki. Jelenleg is 3 féle gyógyszert szedek.

Volt egy-két hét csend, aztán elkezdett megint szaglászni, képeket lájkolni vagy direkt olyat posztolni, ami tudja hogy nekem tetszik, próbált a kedvemben járni. Tegnap megint leveleztünk, de a téma változatlanul is a szex volt részéről. Szerintem nagyon jól tudja hogy teljes erőből ki tud használni, mert tudja hogy bejön...


Érezne ez bármit is irántam vagy tényleg csak meg akar kapni? az hogy a barátnőjével mi van azóta, nem tudom. Valaki szerint így próbál új kapcsolatot keresni, és amikor megvan kidobja a jelenlegit. De ezt miért? Fel sem tudja fogni mekkora csalódást okoz a másiknak.



2015. jan. 28. 13:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Letiltani. Kitörölni. Elfelejteni.
2015. jan. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
gyökerekkel ne ismerkedj.
2015. jan. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsd meg vele a kapcsolatot, még így az elején, jobban jársz!
2015. jan. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Nyilvánvalóan csak lefektetni akar, bár normális srácot nem is nagyon fog érdekelni egy olyan lány mint te.
2015. jan. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
utolsó, miért ne érdekelnék normális embert?
2015. jan. 28. 13:58
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

Mert, ha egy pasi miatt a pszichiátrián kötsz ki és háromféle antidepresszánst szedsz az nem valami vonzó.

Én biztos nem kezdenék ilyen lánnyal komoly kapcsolatba.

2015. jan. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
említettem hogy ennek több oka is volt, amire az illető tette fel a pontot...
2015. jan. 28. 14:06
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

Az egyik kommentelőnek igaza van! Amíg nem szeded össze magadat, addig ne is akarj kapcsolatot! Most komolyan... Még csak össze sem jöttél a pasival aki mint kiderült egy szélhámos, te máris olyannyira összetörtél, h tablettákon élsz... És most ha összejössz valakivel és szakít veled? Akkor mi? Már öngyilkos is leszel? Meg kell tanulnod az érzéseidet vissza fogni, kordában tartani!

Ha pedig ilyen rosszul viseled a pasi jelenlétét, akkor törlés és tiltás! Mi mást tehetsz? Csak a szexről tud beszélni, gondolom kapcsolatról szó sem volt, vagy igen?

2015. jan. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Még mindig említeném hogy ő csak egy hozzájáruló plusz ok volt.

Évek óta nem éreztem ilyet, és túlságosan reméltem a szépet. Persze hogy taccsra vág, de hát nem vagyunk egyformák! Van aki így, van aki úgy.

Kapcsolatról konkrétan nem volt még szó, de mivel épp költözés előtt állok, mindig feljön hogy nem-e költöznék hozzá közel... szánalom

2015. jan. 28. 14:18
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 1. válaszolóval, az ilyeneket kerüld el, ha össze is jösztök ezt Veled is siman eljátszhatná.
2015. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!