Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiaba szeretem a baratom. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiaba szeretem a baratom. De mar unom h masfel eve tavkapcsolatban vagyunk. No jogsi egyikunknek se. Baratom aztmondja nem csak nekem nehez. Ha ez igy menne meg 1 evig tavkapcsolatban lennenk mert o meg tanul.mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Plusz munka mellett nemhiszem h lesz kedvem akarhol is fogok lakni akkor is vagy 60cvagy 90km lesz a tavolsag. Neha azon gondolkoztam ki akar 2 evig tavkapcsolatban lenni ugy h szinte elmegy mellette az elet stb es h ez nemis egy kapcsolat lehet kezdek belole kiszeretni van h 3 hetente talizunk mert most is pl volt egy tragedia meghalt a nagymamaja tobb mint 1 hete de azota nemis videochatrltunk semmi. Na de a lenyeg en elmondtam neki full oszinten ezeket o csak annyit monf h nem csak nekem nehez. Nemertrm akkor miert nem szakitunk azt cso...
2021. jún. 24. 07:52
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Kezd unalmassa valni h kb masfel orat kell utazni csak azert h lassam meg majdnem 2 ora mire odaerek atszalassal stb.
2021. jún. 24. 07:54
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Mi a bajod? Én 30 vagyok, barátnőm még sose volt. Mellettem mi ment el? Minden, eddig.


Unod a pasidat, dobd ki. Biztos van sok jelentkező a helyére.

2021. jún. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Leteszed a jogsit. Vesztek közösen egy verdát, nem opció? Te álltál meg a fejlődésben, az idő meg valóban csak megy melletted. Legyél már életképesebb. Ha meg nem is a távolság a gond, akkor szakíts.
2021. jún. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagytok egyáltalan együtt ha ekkora nagy gondot jelent az utazás? Barátom konkrétan országokkal távolabb van tőlem, szóval ha látni akarjuk egymást akkor repülőre kell ülni. Hidd el nekünk se könnyű, de nem nyavajgunk, tudjuk hogy ez csak egy átmeneti időszak. Az a 60 km meg konkrétan semmi. És elég unalmas már hogy te minden héten itt panaszkodsz. Beszéld meg a pároddal a problémáid. És legközelebb tanulj meg helyesen írni mielőtt kérdezel.
2021. jún. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Engedd el a srácot, vagy csak linkeld be neki a kérdést smsben aztán eldönti akar-e még egy rinyapnával együtt maradni.
2021. jún. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%
ALAP, hogy nem kezdünk távkapcsolatba, hacsak nincs VALÓS esély arra, hogy pár hónapon belül közelebbre költözzünk.
2021. jún. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Tudja hogy szoktam rinyalni.

6. Alap? Hat igen belegondolhattam volna de vegre fontos voltam valakinek. Nem ugy mint a tobbinek akik csak talalkoztak vrlem utanna felszivodtak itt ahol még lakok. Kb 10 fiuval taliztam itt egyikkel se lett semmi. Kezdtem azt hinni bennem van a hiba de nem bennem volt.

2021. jún. 24. 08:48
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
De benned van továbbra is a hiba, kedves 20 éves kislány a 90 kmes távkapcsijával.
2021. jún. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nemtudom kiről beszélsz mindig valami 20 éves lány a 90kmes távkapcsija.xdddd
2021. jún. 24. 09:32
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

"mindig valami"

ergo itt bebizonyítottad, hogy az összes kérdés ami alá beszoktam ezt írni, az a tied. :D grat!


rólad beszélek amúgy, ordít az írásodról hogy te vagy az, mintha vmi 12 éves írta volna. nem csodálom, hogy 10ből 0 sráccal jött össze, téged én is kerülnélek

2021. jún. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!