Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki azt állítja hogy már azt mondta az exének nem add neki több pénzt akkor miért irna rá messengeren hogy adjon neki pénzt?

Figyelt kérdés

Azt állítja hogy azt mondta neki hogy már nem add neki pénzt, akkor miért irta volna neki azt hogy adjon neki a pasi pénzt?

És hogy azt se érti minek jelent meg az exe üzenete a beérkező üzenetek közt amikor úgy állította be hogy kéretlenek közt legyen ne ott.

Gondolom hogy ne lássam hogy mikor mit kér tőle vagy mire kéri öt.

És igy csodálkozik ha nem tudok benne meg bízni ha az exével 1éve szét mentek a cucait se vitte még el tőle, és pénzt is tol neki havonta ha kell neki valami segít neki?

Igy nehéz őt komolyan venni.


2021. okt. 31. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lezárt kapcsolat az még...
2021. nov. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem biztos, hogy hazudik a pasid. Az ilyenek úgy csinálnak, mintha nem emlékeznének rá, hogy a pasid már nem akar több pénzt adni. Nehéz lerázni, ha már egyszer elkövette azt a hibát, hogy adott neki. Te viszont milyen jogon nézegeted a pasid üzeneteit? Ez undorító! Ha nem bízol meg benne, akkor nincs elég önbizalmad!
2021. nov. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem brutál furcsa hogy még ott vannak a cuccok , én 5 év együtt lét után szakítottam, 3. nap már aláírtam az új albérletet és 2. nap már költöztem is el. Egyedül a biciklim van még ott mert nem volt helyem hova tenni. Szerintem sincs az még lezárva.
2021. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem én nem maradnék hazudós emberrel.
2021. nov. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt mondta csak próbálkozni szokott még.

És hogy rokonjához költözött, és a csaj reménykedett hogy hátha majd mégis ujra ösze jön vele, mert a nő betegség miatt nem megy el, dolgozni, és a pasi tartotta el őt, sajnálatból.

De furcsa mert ha valamit mondanak hogy így lesz akkor miért tenne ilyet valaki ha egyszer felnött.

2021. nov. 15. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!