Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátnőm elkezdett diétázni és sportolni, amivel nyilván nincs semmi gond. Viszont annyit fogyott, hogy már alig kívánom. Elég tapasztalatlan, szóval a felizgulásom 99%-át a látványa okozta. Ahogy fogy, úgy lesz egyre kisebb a melle, a feneke, a combjai, mindene, és egyre kevésbé kívánom. Nekem a vékony lányok nem jönnek be. Eddig sem volt duci, de azért volt rajta mit fogni, amit nagyon szerettem. Nagyon félek attól, hogy emiatt tönkremegy a szex, és végül a kapcsolatunk.

Voltatok már ilyen helyzetben? Hogy lehet ezt kezelni?


2021. okt. 31. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

azért az sem mindegy, hogy valaki csak fogyókúrázik kb. nuku sporttal...vagy sportol mellette teszem futni jár rendszerességgel, vagy biciklizni, vagy bármiféle sport ami a fenekét és a combját és hasát formálja..


Ha valaki csak úgy bumm elkezd fogyni az eléggé alaktalan lesz. az valóban deszka lehet.

2021. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sportol mellette. De ha valaki teltebb lányokat szereti, akkor az nem lesz vigasz, hogy fele akkor lesz, de legalább kemény
2021. okt. 31. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az exem tette ezt. Én is az idomait szerettem. Nem volt kövér mint a te barátnőd, szeretem a telt nőket, legyen mit rajta fogni. Szóval, mondtam neki hogy ne fogyjon le mert én így szeretem ahogy van. Csak fogyott, mikor kérdeztem miért teszed? Az volt a válasza hogy úgy nem érezte jól magát, így jobban érzi magát. Közben meg más pasinak akart tetszeni. Évente kb 5 alkalommal volt köztünk szex, holott régebben meg hetente 6x. Nem mondom kétszer hogy valaki vagy valami van a háttérben.
2021. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%

sajnos ezt a problémát soha nem tudtam átélni.

azt viszont többször, hogy összejöttem az úszóbajnok, a fitnesz versenyző, a futó csajjal és a szörnyeteggé válásuk/hízásuk után én voltam a ge ci, hogy bele lankad a farkam dugáskor....

2021. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4!

Akkor ezek szerint csak addig kell jól kinézni amíg be nem Cserkész egy pasit a nő? Elhízott nők sokan vannak, kapcsolat előtt meg vékonyak voltak. Ezek a nők megbízhatatlanok, mert az életben is ilyen köpönyeg forgatók.

2021. nov. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!