Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet az hogy nem félt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy nem félt a pasim?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja hogy sokkal jobb nő vagyok külsőre és belsőre is mint amilyen a párom mellé való. Nagyon sokan írnak, volt hogy a pasim egy haverja akart felszedni. Én mindent elmondok neki, kifejezem a szeretetem, nekem ő az első párom. Kettőnk közül mégis én vagyok aki féltékeny ha elmegy a barátaival, vagy ha más csajt látok valahol a közösségi oldalán, és én keresem többet a társaságát. Túl vagyunk már egy szakításon is, heti 1-2 alkalommal találkozunk általában. Én egyetemista vagyok, ő nem dolgozik.

Mégis mi a baj velem, hogy ő nem féltékeny, nem félt, nem akar többet velem lenni?

23/L


2021. nov. 2. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Neki van önbizalma.

Neked kevésbé, ha te féltékeny vagy rá.

Látod, máris azon agyalsz, hogy valami baj van veled, pedig mindenki azt mondja hogy sokkal jobb nő vagy külsőre és belsőre is mint amilyen a párod mellé való.

2021. nov. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Azért azon elgondolkodnék, mennyi tisztelet is van bennem a párom felé, ha ilyen sunyi, suttogó, az ő külsejét lekicsinylő hangokra hallgatnék.


A párodnak sziklaszilárd önbizalma van, remélem, nem fogod tudni lerombolni a féltékenységeddel. :)

2021. nov. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
A szeretet NEM egyenlő a féltékenységgel. Az a birtoklási vágy, amiről te beszélsz, meg az önbizalomhiány.
2021. nov. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Az első kapcsolatomban én is elhittem, hogy a féltékenység a szerelem velejárója. Az első barátom féltékeny volt. Bár a végefelé egy aranykalitkában éreztem magam, akkor azt hittem, ez így van rendjén. Aztán szakítottunk, majd összejöttem egy másik pasival. Aki megbízik bennem, saját magában és a szerelmünkben. Leírhatatlan a különbség. Amellett, hogy maximálisan elköteleződtem a férfi mellett, megmaradt a szabadságom. Élek mellette. Csodálatos megélni a kölcsönös bizalmat.
2021. nov. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Ő bízik benned, te meg facebook oldalját túrod női neveket keresve...
2021. nov. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
gondolom szedett már fel nálad szebb nőket is, hiába nem egy nagyon jó képű srác van neki egy olyan megjelenése beszédkészsége amivel tarol..
2021. nov. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a lehetséges összetevők:


Van önbizalma, és elég jónak érzi magát, hogy meg tudjon tartani, ezért nem ideges.


Bízik benned. Csaphatja neked a szelet akárhány csávó, ha te nem akarod. Mivel elmondasz neki mindent, gondolhatja, hogy nincs takargatnivalód.


Van önbecsülése, és nem akar birtokolni. Elfogadja, hogy a féltékenykedésnek semmi értelme, mert ha menni akarsz úgyis menni fogsz, ha maradni akarsz, akkor meg maradni fogsz. Az idegeskedés ezen nem változtat.


Esetleg épp ellenkezőleg: fel sem merül benne, hogy akár el is hagyhatod. Vagy mert máshol járnak a gondolatai, vagy mert naiv.


Nagyon is féltékeny, de nem akar bizonytalannak tűnni, ezért titkolja, és kifelé adja a lazát, míg belül forr a méreg.


Nem igazán érdekli a kapcsolat, és mindegy neki, hogy mi lesz.


Te az utóbbitól tartasz, de azért én nem erre tippelnék.

2021. nov. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az egyáltalán nem baj ha nem féltékeny. Egy kis féltés kell, de hidd el, hogy a túlféltés sem lenne jobb.
2021. nov. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!