Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nök, ti hogyan viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nök, ti hogyan viszonyultok ahhoz ha a párotok, férjetek beteg lesz?

Figyelt kérdés

Én házas vagyok, 35 éves férfi. 10 év kapcsolat, egy 5 éves és egy 2 éves gyerekünk van. Sajnos múlt héten összeestem a nyílt utcán. Elötte hívtam a feleségemet, hogy nem vagyok jól, de lerázott azzal, hogy mit csináljon ö ezzel, hívjak mentöt. Majd a telefon letevése elött összeestem (a telefonomat egy kedves tolvaj meg is fújta amíg magatehetetlen voltam). Kórházba kerültem, ma engedtek ki. Sajnos pontos diagnózis még nincsen, post covid probléma lehet úgy néz ki, további vizsgálatokra küldtek a centrumba. Azóta is el-el szédülök, szerencsére eszméletvesztés nem volt, pihenést írtak elö (amit nem is tartok be hogy segítsek a gyerekekkel) A feleségem egyszer sem kérdezte, hogy vagyok, csak kiabál amiatt hogy rámaradt a két gyerek, amíg én a kórházban fetrengtem, ahogy mondta. Azt mondja ö is szivesen fetrenge egy hétig a kórházban ahelyett hogy a gyerekekkel van. Igazából jól esne egy jó szó, egy kérdés, aggódás, de semmi. Ö csak azzal van elfoglalva, hogy én most nem tudom hozni vinni a gyerekeket ahogy szoktam és minden rámarad. Pedig a nyugdíjas nagyszülökre kéne haragudni inkább, akik soha sem segítenek nekünk.

A feleségem diplomás, képzett ember, mindenki intelligensnek ismeri, elegánsan öltözik, stb. Ne egy ilyen melegítös, alkesz, höbörgö gyári melós típust képzeljetek (persze nem mindenki ilyen de ismerek ilyen típust). Régen nem volt ilyen, csak a második gyerek óta.

Nem tudom elképzelni milyen lehet egy nö törödése. Nekem rajta kívül 2 kapcsolatom volt. Daganatos beteg voltam, akkor az egyik rögtön elhagyott, a másik meg azután hogy Apám halála után kiborultam, lefogytam és 1-2 hónapig nem akartam programokra menni. Létezik a filmeken kívül olyan hogy pl jelen helyzetben egy nö engem ápolna, megkérdezné hogy vagyok, aggódva hívott volna a kórházban? Mert engem úgy hívott a feleségem, hogy “jó lenne ha hazajönnél, szedd össze magad”. Szedném én ha tudnám mi a bajom, de az orvosok se tudják még.


2021. nov. 2. 12:47
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%

Nálam alap, ha a szerelmem rosszul érzi magát, akkor segítek ahogy tudok.


37N

2021. nov. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
85%
Végig sem olvastam, felháborító. Ha az én férjem felhív, hogy rosszul van, akkor azonnal indulok, mindegy,hogy hol vagyok, vagy mit csinálok. Igaz nekünk egy gyerek van és már kamasz, de nektek minek kellett kettő, ha a feleségednek ilyen teher, hogy inkább a kórházban feküdne? Szóval sokáig szeretném még magam mellett látni és nem azért, mert a belét is kidolgozza értünk, hanem mert jó férj és apa is, nem pótolható, így nagyon megbecsülöm és vigyázok rá, törődök vele és ő is velünk
2021. nov. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
96%

Ezt nem tudom elhinni. Nem hiszem, hogy ez nem troll kérdés.

Azt elhiszem, hogy vannak nők akik nem túl gondoskodó típusok, de hogy ennyire túltolnák, azt már nem.

2021. nov. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
83%
Fú, haver, ez übergáz a feleséged részéről.
2021. nov. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
95%

Eü diplomám van, hamar levágom, hogy a férjem férfi náthás, és akkor kap egy kis meleg teát, meg elindítom neki a kedvenc meséjét, pár nap pihi, akkor picit jobban körbeugrálom, de nem aggódom, de ha túltolja, megmodnom neki, hogy azért elég lesz a nagy "hattyúhalálból", mert az nem itt kezdődik (daganatos inop. betegeim vannak sokszor-mióta többet mesélek a benti munkámról, már nem is akar meghalni kis orrfújásba).

Viszont ha látom, hogy valami tényleg nem okés, furán fáj a hasa, ingadozik a vérnyomása, nem eszik, akkor rögtön tudom mit tegyek, és a földet felforgatom.

Sokszor nagyon sok betegség apró, semmit nem mondó tünettel- "pici hasfájással, fáj a fejem, gyenge vagyok" doglokkal kezdődnek. Komolyan kell venni.

persze, az ember mérlegel, mert van egy oylan embere, aki tudod, mint a fiú, aki farkast kiáltott...de annak is meg van a módja, az ember ezt helyre tegye, és onnantól tényleg ki lehet szűrni ha baj van.


Én 3x voltam covidos, intenzíven ápoltam covidosokat, én is feküdtem kórházban miatta, elég brutál helyen melóztam világ életemben, de még úgy sosem féltem, mint amikor a férjem lázasan azt se tudta hol van, és csak nyöszörgött fájdalmában.

2021. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm és nem troll kérdés, de bárcsak ilyen hülyeségek kitalálására lenne passzióm. Feleségem pont hogy nagyon is intelligens, de érzelmek terén viszont elmarad. A gyerekkel se volt soha olyan szeretgetö fajta, mindig felnöttként beszélt velük.
2021. nov. 2. 12:57
 7/36 anonim ***** válasza:
93%

Én aludni nem tudnék az idegtől, ha a férjem összeesne az utcán, majd 1 hétig kórházban lenne, és még azt se tudnánk, mi baja, mi lesz később.

Ha beteg a férjem, akárcsak egy nátha, még a gyerek és a házimunka mellett is igyekszem gondoskodni róla, ha csak annyira futja, hogy hagyom pihenni, vagy főzök neki teát, akkor annyival, de eszembe nem jutna úgy viselkedni, mint a feleséged. Remélem, hogy túlzol a kérdésben a viselkedését illetően, mert elég felháborító volt olvasni. Ez alapján nekem egyértelmű, hogy nem tisztel, szeret téged. Érdemes lenne egy alapos beszélgetést tartani, hogy mi az oka a viselkedésének, és hogy így hosszútávon mit akar.

2021. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
91%

Akkor sajnálom, ha valós a kérdés.

Ha férjem beteg, az állapotához mérten ápolgatom, aggódok érte.

Ha kezd megfázni, egyből itatom vele a meleg teát, nyomom bele a vitaminokat, előzzük meg a komolyabbat.

Ha már ágynak esett, olyankor kiszolgálom, ápolgatom, bármit csinálok, a figyelmem rajta van állandóan.

2021. nov. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
23%
Valoszinuleg olyan fajta vagy aki mar tobbszor sajnaltatta magat, illetve pszichoszomatikus beteg vagy. Ez a szedd össze magad szoveg nem a jelenlegi helyzetedte erdento hanem az egesz eletedre...
2021. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
93%

Sajnálom a helyzeted.

Te egyébként hogy állsz a feleségedhez, mikor ő beteg?

2021. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!