Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Reggeltől, fájt a derekam, a hasam. Áthívott minket a vőlegényem anyukája ebédelni, elmentem erőt vettem magamon. Jó nagy család unokák is ott voltak, testvérek is.

Elvoltunk, játszottunk a gyerekekkel is, de hát a fájdalom nem múlt el, fáztam is lábam is megfagyott, egyre csak azt gondoltam milyen jó lenne melegbe burkolózni.

Kértem a vőlegényem vigyen haza ,de a reakciója nem az volt amire vártam.

Kérdezte hogy pár órát nem bírok e még ki, meg hogy ő most mit csináljon velem, de ezt ilyen flegma hangon.

Végül elvitt de ment is vissza a családjához, úgy éreztem magam utána hogy én vagyok a bunkó mert eljöttem.



2021. nov. 6. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Én azt gondolom, hogy vagy annyira felnőtt, hogy tudj nemet mondani dolgokra. Én biztos, hogy nem mentem volna át nyilvánosan szenvedni, hanem pihenek otthon és jó szórakozást kívánok a páromnak.


Most nyomod ezt a mártír szöveget, hogy "erőt vettem magamon és elmentem".

Kényszerített valaki? Gondolom nem. Akkor pedig ne állítsd be magad hősnek, hanem ismerd be, hogy magadtól elmentél, rosszul érezted magad és haza akartad rángatni a vőlegényed a családjától.


És mindemellett haza is vitt téged, neked meg ez se felel meg. Hát én is inkább visszamennék családozni, ha ilyen vérszívóval élnék.


23L

2021. nov. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Ha fiatalok vagytok, akkor nem megszokott, hogy fáj valamid, az ilyen helyzeteket meg kell tanulni kezelni. Azaz türelem.


Természetesen a gyak erkölcse szerint ezt mindenki már a 38. előző életétől tudja, de nem. Ezek bizony tanult szociális minták, ha nem tanulta meg, akkor meg kell neki tanítani.

2021. nov. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem az a kérdés, hogy miért ment át. Nyilván szeretett volna ott lenni. Ez normális.
2021. nov. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 erőt vettem magamon, mert szerettem volna ott lenni hiszen szeretem őket, és azt hittem jobb lesz kibírom, de sajnos nem így lett.

Nem is ezzel van gond hanem a stílusával, nem hinném hogy te is örülnél annak ha beteg vagy és még így beszéljenek veled főleg nem az az ember akit a legjobban szeretsz elvileg. Mondjuk egy ilyen mondat jobban hangzott volna: persze, igyál otthon meleg teát, pihenj vagy nézz valamit, szeretlek.

Máris jobban hangzik ugye

2021. nov. 6. 15:34
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

De te a kérdésedben derékfájdalomról meg hasfájdalomról beszélsz, ez nem betegség. :D ha beteg vagy, maradj otthon, ne fertőzd össze a családot. És igen, igyál teát, nézz valamit, de ne játszd már a hőst, mert elmentél.


Pont olyannak tűnsz mint anyám, 20 évig ezt csinálta, ha a halálán volt is jött mindenhova, hősködött, aztán mikor nem úgy alakult valami, ahogy szerette volna, ment a hiszti meg a mártírkodás hogy bezzeg ő eljött és blablabla.


A vőlegényed stíluát meg gondolom sok dolog megelőzte, kétlem, hogy ha így beszélne veled rendszeresen akkor igent mondtál volna a gyűrűre. Gyanítom elege van, napok óta szenvedsz, ráerőlteted magad, 1 perc magányt nem hagysz neki, aztán jössz ezekkel a lelki terror szövegekkel hogy "akit a legjobban szeretsz ELVILEG"

Mint valami tini...


#1es voltam

2021. nov. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is érdemesebb lett volna otthon maradnod pihenni, de már mindegy, megtörtént. Pihend ki magad, aztán lapozz. Legközelebb meg mondj nemet.

Egyébként lehet, csak rossz napja volt a pasidnak, aztán rajtad csattant. Megemlítheted neki, hogy rosszul esett a stílusa, beszéld meg vele!

2021. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!