Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

A minap a barátnőm mesélte, hogy a lakótársának a palija nem jön többet hétköznap hozzájuk. (Hétvégén a csaj megy a palihoz, a hét közben a csávó megy a csajhoz.) Az indok az volt, hogy a csajszinál nagyon rossz az ágy és meleg van, ezért nem tud normálisan aludni a csávó. Emiatt pedig másnap nem tud se edzeni, se a munkára/tanulásra érdemben koncentrálni.


Erről elkezdtünk beszélgetni a barátnőmmel, és nem értettünk egyet. Ugyanis én megértem a palit, én is hasonló cipőben járok, mivel nagyon rossz alvó vagyok, nem tudok bárhol elaludni. Így ha pár percet alszok az éjszaka, akkor másnap használhatatlan vagyok, nemtudok érdemben semmit sem csinálni.


A barátnőm viszont azt mondta, hogy szerinte ez csak hisztizés, és mindent meg lehet oldani. És hogy egy férfi ne nyavalyogjon ennyit.



2021. júl. 30. 16:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Edzek és dolgozok.

Kicsit idősebb vagyok.

1 nap szar alvás meg se kottyan , 3-4 nap után szokott raktam kijönni , jó alvó vagyok alapból , csak ha kattog az agyam , akkor nem megy

2021. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
#1-hez csatlakozok, 1-2 nap szar alvás nálam simán belefér (főleg ha barátnőmmel), de ha egész héten nem alszok, akkor az kihatassal van mindenemre.. nem hisztizés ez szerintem sem, mindenkinek szüksége van a normális alvásra
2021. júl. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez teljesen emberfüggő így lehet jogos, én sosem alszom másnál, másnap nekem mennem kell dolgozni, itthon van minden cuccom, itthon készülök el este a holnapi napra. De én a hétvégét sem tölteném másnál.

Inkább átmegyek és ott vagyok este 10-ig majd hazajövök, de akkor is itthon fogok aludni és itthon fogok kelni.

Nekem eléggé megterhelő lenne egy ilyen kapcsolatban lenni, és én úgy vagyok vele, hogy egy kapcsolatnak egy plusznak kell lennie az életemben, nem pedig elvennie az életemből. Egyértelműen felborul a rutinom, feszültebb vagyok, nem érzem magam komfortosan.

Én azt nem értem, hogy valaki hogy képes otthonról eljárni máshova aludni heti többször is.

2021. júl. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a csaj jót tud a srácnál aludni, és oké neki, akkor nincs semmi benne.

Ha meg tudják oldani, akkor beszéljék meg és oldják meg, úgy lenne a jó ha a srác nyitott lenne erre.


"És hogy egy férfi ne nyavalyogjon ennyit."

Ez meg csak simán üres személyeskedés. Ha a barátnője nem fogadja el az ő álláspontját, akkor ugyanúgy mondhatja a srác hogy csak nőies hisztit tol, és ne picsáskodjon. Sose láttam értelmét ezeknek az üres oltogatásoknak. Bárki mondhatna bárkire ilyen oltást, bármiért.

2021. júl. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt mindenkinek magának kell tudni.

Példa: Tesóm is meg én is még itthon lakunk anyunkkal (30on évesek vagyunk). Az ok mindegy, jól megvagyunk. Családi ház, mindenkinek van maganszféra, nem vagyunk egymás fenekében.


Nálunk talán 1.5-2 éve lett beklímázva az emelet. Tesóm barátnője egy kis panelban él, szintén a szüleivel. Egyáltalán nem nezzük le azt aki panelban él, nem erről van szó.

De többet alszik itt a csajszi, mint fordítva.

Az okok: több a hely, van klíma. Ott csak ablakot lehet nyitni, de nagy a zaj mert forgalmas út mellett laknak. Hajnalban hallani a buszokat, stb. Nem olyan a környék. Nálunk csend van pedig nem elhagyatott hely, csak családi házas. Tehát többet vannak itt, mint ott. Azt gondolom érthető.


Szóval ha van jobb megoldás úgymond, akkor miért ne.

Ha mar van valasztási opció akkor én is inkábh aludnék hűvösbe nyáron, vagy csenben mint a melegben vagy zajban.


Ez nem hiszti.

2021. júl. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
20*-on évesek vagyunk:D
2021. júl. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Egy férfi ne nyavalyogjon ennyit"?


Minek gondol a barátnőd egy férfit ? Neki talán nincs szüksége a kipihentető alvásra? Járjon már hozzá a barátnőd minden hétköznap és majd utána megérti.

Egyébként nő vagyok és én már az elejétől kezdve nem is jártam volna hozzá hétköznap, azért ez már sok, ha mindennap együtt akarnak aludni akkor költözzenek össze.

2021. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a nő, én megértem. Vagy nagyon jó a derekuk/ hátuk, vagy még nem aludtak sz@r ágyon.

Szerintem amúgy is gáz, ha valaki a hisztizés szót használja bármire, mert csak elüti a megoldás keresést.

2021. júl. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%

aludtam èn màr mindenen mindenhol, jöttem mentem

Nem ismerem a kérdésben szereplő srácot , nem tudom hogy pontosan mi áll a háttérben , heti 1 napot ki kellene bírni, egészséges testtel ( edz ? )


Pici baba fàjadt

2021. júl. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

#9

Nem 1 napról van szó.

Egyébként pont te nem fogod ezt érteni, aki jön-megy, itt alszik, ott alszik.

Valakinek 1 nap se fér bele, ha nem otthon alszik, és valakinek igenis megterhelő.

Főleg ha van esetleg kutyája/macskája, és munka után nem csak döglik az ágyba.

Meg nem mindenki szeret mindig másnál lenni, valakinek elég sokat jelent az "otthon".

Ha valakinek ez nem megfelelő egy párkapcsolatban nem oltogatni kell, mint azt te teszed meg a kérdező barátnője, hanem megpróbálni megérteni a másik felet, ha meg nem tetszik nem muszáj együtt lenni, de én nem is lennék olyan emberrel, aki egy tök érthető dologra olyanokat mond, hogy hiszti meg nyafogás, még pici baba fájadt. Ezt én úgy venném, hogy sajnos nem vagyunk egy szinten🤷‍♀️.

2021. júl. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!