Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz dolog normális lányt találni?

Figyelt kérdés

Én hiába próbálok velük normálisan ismerkedni. Sok lány annyira felszínes, gyerekes még huszon évesen is, csak buli, pia, szex fűvel-fával. Normális kapcsolaton nagyon kevés lány akar.

Engem az ábrándít ki nagyon ha már ismerkedés első pár mondatában a buliás szerepel, nagyon gáz:D Mint egy nagy gyerek, nem baj ha jár, csak ne ekörül forogjon már a gondolata.

24 vagyok, de úgy érzem hogy idősebb nőkkel kéne ismerkednem mert ők komolyabbak. Siralmas milyen lányok vannak, instán csücsörítenek, kinyomják a seggüket. Vicc :(


Más fiú hogy van ezzel?


2021. nov. 7. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Életemben nem voltam buliban, de ha egy srác ilyen lenéző másokkal, az kizáró ok.
2021. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
próbálj más közegben ismerkedni
2021. nov. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egy introvertált fsz vagyok, ezért elég nehezen ismerkedem. Nem tudom, Te hol keresel lányt, de az biztos, hogy nagyon rossz helyen. Én bárkivel beszéltem, soha nem a bulizás, dorogozás, meg a seggrázás volt a téma. Ne ilyenekkel állj le beszélgetni, lehet valakin látni, hogy milyen, már az elején. (akin meg nem, annál az első mondat után állj tovább, ha ezt tudod csak leszűrni)
2021. nov. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem ilyen az összes lány.Vannak még normálisak.
2021. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
Ha van itt ilyen lány, nyugodtan írjon rám.😉
2021. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

Miért ne? Használja ki a nő az adottságait, ha a szexi külsejével sikerül előrébb jutnia az életben akkor hajrá, sok olyan fa**sz van aki mindent megad egy szép nőnek.


Most őszintén!? Minek dolgozzon ha nem muszáj? Ha ingyen utazgathat szerte a világban és megkap mindent, miért ne tenné , használná ki a lehetőséget?


Mázlija van jó külsővel született.


Ha én jóképű faszi lennék én is annyi jó nővel feküdnék le amennyivel csak lehet.

2021. nov. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

#1

lemaradtam a kérdező azon mondatáról, ahol ismerkedni akart volna veled. lehet csak rossz helyre válaszoltál. előfordul.

2021. nov. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Arról is lemaradtâl, ahol kértem, hogy ugass bele.
2021. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

És ha lefeküdnél, amennyivel csak lehet, utána szerinted elégedet lennél az életeddel? 40+ évesen, amikor ott maradsz egyedül, és senkinek nem fogsz kelleni. (és ide írogatod majd be, hogy így depi, meg úgy öngyilkosság, meg szr az élet ) Szerinted ezekkel a nőkkel mi történik, amikor elvesztik a bájukat? Ugyanúgy a pénzeszsák utaztatja őket, meg fizet nekik mindent? Kidobja őket a francba, és keres fiatalabbat.


Nem mondom azt, hogy csak egy nő, és senki más, de az a felfogás, hogy amennyivel csak lehet, az szerintem nagyon gáz.

2021. nov. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked milyen külső és belső elvárásaid vannak azon kívül, hogy normális legyen, és ne legyen felszínes?
2021. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!